SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl redukcyjny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3137
Witam! Od jutra mam zamiar rozpoczac cykl redukcyjny i mam w zwiazku z tym dwa pytania. Czy moge stosowac trening silowy opisany w etapie 4 w tym artykule https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html? A drugie pytanie czy nie bedzie tragedi jesli po trenigu nie bede jadl pelnowartosciowego posilku tylko zadowole sie odzywka bialkowa i bananem? Z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5576 Napisanych postów 60465 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 746825
mati1823
a ja wam powiem ze od dluzszego czasu jem juz burgera wolowego z kasza jaglana do tego buraki i wchodzi mi jak talala

Zmieniony przez - mati1823 w dniu 2019-06-28 18:46:52

Bo wiadomo, że sam burger będzie pasował do wszystkiego czyli ziemniaków, kaszy, białej buły czy też wieloziarnistej.
Ja mam wrażenie, że to u nas mięso w formie burgera kojarzy się tylko i wyłącznie z bułką i ogólnie pojętym hamburgerem, natomiast przez pewien czas sam tak robiłem, że grilowałem sobie samo mięso i w formie obiadu jadłem z sałatką i dodatkiem i wchodziło na prawdę zacnie bo taki burger w grilu zrobić to jest jakieś 5 minut i gotowe.
Co ważniejsze to trzeba tylko zwracać uwagę na jakość mięsa które się je w burgerze bo ostatnio jak kupiłem gotowe mięso to masakra jednak co samemu to samemu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5576 Napisanych postów 60465 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 746825
Możesz spokojnie skorzystać z tego planu treningowego. I możesz zastąpić suplementem jeśli nie masz możlwiości zjeść posiłku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16624 Napisanych postów 128513 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442287
Rozumiem że po treningu wpc i banan ale po jakimś czasie zjesz normalny pełnowatościowy posiłek ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3137
No właśnie chciałem go sobie całkowicie odpuścić żeby bilans kaloryczny nie był za wysoki ale coś mi się wydaje że nie jest to najlepszy pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24380 Napisanych postów 17170 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 261579
Najlepiej będzie jak wstawisz swoją diete w tej formie . dziete powinieneś planować dzień wcześniej albo rano tak aby dokładnie rozplanować wartości makroskładników na poszczególne posiłki i żeby te około treningowe byly w miare rozsądne .

Jeśli nie masz innej możliwości to możesz po treningu tak zjeść i świat się nie skończy

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
mati1823
No właśnie chciałem go sobie całkowicie odpuścić żeby bilans kaloryczny nie był za wysoki ale coś mi się wydaje że nie jest to najlepszy pomysł

A w czym jest problem ? Doskwiera Ci głód że chcesz odpuścić posiłek potreningowy. On będzie jednym z ważniejszych w skali dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9977 Napisanych postów 155417 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1212915
przesun posilki zatem tak, aby zostawic sobie tez cos na koniec dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam! Powiedzcie mi czy ta dieta bedzie spoko czy za duzo wegli. Na godziny i kolejnosc posilkow nie zwracajcie uwagi deficyt kaloryczny ponad 300 na obecna chwile waze 92 kg

Zmieniony przez - mati1823 w dniu 2019-06-26 15:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 16624 Napisanych postów 128513 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442287
Nie wyglada źle ale tym masłem wolałbym sobie pieczywo posamrować niż dawać do ziemniaków, bo chyba na nim nie smażysz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Do ziemniaków dodaje ale kanapki też smaruję ale tak małą ilością że nawet tego nie wliczam a tak poza tym to przeważnie wołowinę jem z kaszą jaglaną wczoraj te ziemniaki wziąłem tak na próbę ale chyba to nie wypali

Zmieniony przez - mati1823 w dniu 2019-06-27 06:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jak z tego jakiś sosik to pasuje z kaszą i ziemniakami, jak smażyszjakieś burgery cz ycos to raczej lepiej wg mnie z ziemniakami się komponuje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mój krótki plan Push Pull jest ok?

nutloveb