SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl propionat + boldenon (ile sie rozkreca)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
witam chciałem sie zapytac ile trzeba czekac na dzialanie tych srodków obecnie jestem na cyklu 7 dzien:

sródki:
Pharm Chemical Prop-150 150mg/ml, Phoenix Lab Bold Undecylenate 200mg/ml + suplementacja białko, aminokwasy, cynk, wit E

dawkowanie:
propionat 150mg co 48 godzin
boldenon 400mg/tydzien (rozbite 2x po 200mg)

cel: sucha masa + siła

4 miesiace bylem off ale trening dalje regularnie wczesniej przyjmowalem przez 12 tygodni sam propionat w dawce 100mg co 48 godzin, jak w temacie po jakim czasie mozna zaobserwowac wzrost sily bo na tym mi najbardziej zalezy przez tydzien przytylem ok 1,2 kg siła utrzymuje sie na tym samym poziomie co przed

Zmieniony przez - Helvart w dniu 2010-03-08 15:30:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
propa powinieneś czuć w 2 tygodniu
bold ok 4 ,choć w moim wypadku dopiero ok 8 tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
ja bym zapodal 100mg propka co 48godz

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
praktycznie od razu czuc efekty silowe po propku
1

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
no wlasnie slyszalem ze na bold trzeba poczekac ale od ostatniego cyklu nie pamietalem wlasnie kiedy zaczyna dzialac prop, tak mi wlasnie przeswituje cos ze jak bralem wczesniej to masa skoczyla ale sila poszla po okolo 2 tygodniach ale nie jestem pewien



oo flex na twoja odpowiedz liczylem ;p powiedz mi co myslisz o tej firmie Pharm Chemical bo widzialem w innym temacie ze testujesz

Zmieniony przez - Helvart w dniu 2010-03-08 15:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3376
kolega juz kiedys chyba bral tego propka i jak odczucia po nim?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
no kiedys bralem i powiem ze najlepiej mi szlo na nim ale wrzucilem go dopiero w 4 tygodniu wczesniej mialem alchemie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
euro labs tez (niezly)
1

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
I jak ta alchemia klepala ?


Co do twojego pytania, to prop zaczyna dzialac po 48-72 godzinach ale jego wyrazne dzialanie odczujesz tak jak mowi Flex w 2 tygodniu. Bold sie dlugo rozkreca. Slyszalem ze nawet okolo 6 tygodnia choc prawdziwy apteczny powinien dzialac tak jak oma w 4 tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
znaczy tak z tego co pamietam to na poczatku slabo klepala dopiero po jakims czasie zauwazylem przyrost sily chociaz masa skoczyla odrazu jak w przypadku propa ktory teraz biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Tez lecze sie alchemia,prop/bold.U mnie diametralny skok sily poczulem w okolicy 5,5 tyg. cyklu,a od polowy 4 tygodnia libido polecialo w dol,nie wiem,czy dobrze,ale biore to jako wyznacznik dzialania boldenonu,bo na propie nie mal od poczatku czulem ssanie w zoladku i miesnie byly bardzo twarde.

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wsio Gra?

Następny temat

Omo i prop ??

WHEY premium