SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop+tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 910
Wiek: 30
Waga: 80
Wzrost: 180
Obwód ramienia: 37
Obwód klatki: 106
Obwód uda: b.d
Obwód talii: ~87
Staż na siłowni: 4 lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): białko 2g/kg, węgli 5g, tłuszcz 1,5g
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 100 mety pmp
Opisz swój plan treningowy: 3-4 trenini na tydzień, basen, rower, praca fizyczna
Cel cyklu: czysta masa mięsniowa,
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: 3 miesiące
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): ~`17%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): j ektomorfik
Stan zdrowia: bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak
PPM (podstawowa przemiana materii): 2000 kcal
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): klatka ok 110kg, martwy ponad 100kg, nogi ponad 120kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 910
Proszę o rozpiskę rozsądnego cyklu na trenie E z dose+prop z bioniche(150mg/1ml).
Cykl dla dobrego znajomego, w ankiecie jego dane no i oczywiście odblok.


Zmieniony przez - danettt w dniu 2015-06-24 08:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wyniki masz dość słabe jeśli chodzi o tam mocny środek jak trenbolon.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 910
Tak jak wspominałem piszę post na prośbę kolegi, skoro tak zdecydował to chociaż chciałbym mu pomóc ułożyć dobry cykl i pct.
On jest czasem dość narwany a ja z kolei wolę takie rzeczy 100 razy przemyśleć, dopytać ,poczytać


Zmieniony przez - danettt w dniu 2015-06-24 09:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli zdecydowałeś się tzn sorki kolega - lubię te cykle dla kolegi. na trenbolon enan długi estr trena, to nie lepiej dać długi estr testosteronu jak /mix/cypionat/enan.
Tren enan powinno się lecieć co najmniej 12 tygodni pomimo że acetat jest bardziej agresywny , moim zdaniem powinien być stosowany na pierwszy kontakt z trenbolonem , ze względu że łatwiej estr acetatu kontrolować, w uproszczeniu, w razie komplikacji zdrowotnych czy sidów łatwiej z niego zejść.

Trzecia kwestia jak na twoje osiągi ja bym Tobie radził lepiej cykl prop +npp najlepsza opcja ewentualnie jako już cykl drugiego rzutu prop +meta lub winko zależnie od celu cyklu. To jest i tak hard-core w twoim przypadku, natomiast jesteś dorosły, a jak pisał jeden klasyk ,, Każdy jest kowalem swojego losu.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 910
No widzisz tak jak pisałem on gdzieś coś podsłucha i już to ma w posiadaniu, także na pewno na tym poleci. chce mu tylko w miarę to jakoś rozsądnie rozpisać. Sam mu radziłem właśnie propa ew z jakimś oralem. Sam stosowałem propa i byłem zadowolony.
Skoro już się zdecydował to jak mu to rozpisać?
Propa ja bym proponował 150mg/E2D ( 150m bo niby takie stężenie w 1ml) a tren?

Oby nie było tylko tak:
Cieszy mnie ten rym: "Polak mądry po szkodzie"; Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.

J.K :D




Zmieniony przez - danettt w dniu 2015-06-24 09:24:32

Zmieniony przez - danettt w dniu 2015-06-24 09:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
1 cykl z metki za nim dopiero i od razu tren? to jak z rolek przesiadać się do bolida
ale skoro ustaliliśmy że luźniej podchodzimy do userów jego sprawa nie zna swojego organizmu wcale
1-12 tren enan 400 mg week
1-15 prop 100 mg co 2 dni

do tego komplet badań przed cyklem hormonalnych

opakowanie cabaseru
opakowanie symex
20.000 hcg
24 tabsy cloma
30 tabsów nolvy
25-50 tab provironu

badania co 4 tyg do kontroli e2 i prl


a po cyklu kilka opakowań viagry


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-06-24 09:27:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol

Następny temat

Jaki mix testa na ta chwile

WHEY premium