SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod sztuki walki POMOCY PILNE !:(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
Witam, jestem juz po jednym cyklu teścia i boldka. Cykl ktory byl wczesniej mial na celu zregenerowanie miesni oraz delikatne mięsko. Pisze teraz z pytaniem mianowicie, chcialbym cykl, w którym zregeneruje sie troszke po kontuzji, oraz zgubie 2-3 kg, oraz jakas kondycha. Trenuje 3x w tyg silownie 4 x sw i 2x bieganko. Na poprzednim cyklu wyszedłem z kontuzji ale niestety powrocila po ok pol roku od zakonczonych strzalow. Myślałem nad deca i wino, osobiscie chcialem sama dece ale slyszalem ze nie polecaja. Dodatkowo boje sie ze.winko wysuszy mi stawy, chociaz deca je smaruje. Prosze o pomoc ;) Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
Kurcze, rozmawialem z ziomkiem i napisal mi że jedyne z propa to 125mg stężenie i nie wiem co teraz zrobic.chyba ze zamiast tego np 200-250 enan e5d


Zmieniony przez - janko18_1992 w dniu 2016-09-12 17:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą miały niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
1. WIEK: 24
2. WAGA: 78
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 105
-udo: 56
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA: BRAK
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl 8 tyg enan i boldenon
8. TRENING: 3x siłownia, 4x sw, 2x bieganie
9. CEL CYKLU: Wytrzymałość, kondycja, utrata 2-3 kg, regeneracja mięśni
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: około pół roku temu
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Waga zawsze w normie
13. STAN ZDROWIA: BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130 kg na płaskiej
-martwy ciąg: nie robie z powodu wczesniejszej kontuzji pachwin
-przysiad:150 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
ja bym dał trochę testa i deke plus cabaser aby uniknąć problemów związanych z nandrolonem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja bym dał npp nisko test nisko, masteron lub winko depot średnio chyba że masz dostęp do dobrego , oxandrolonu. Lub wersja z Eqi boldenon wysoko 750-1gram test prop nisko 50mg eod i oxa jak masz dostęp do dobrego anavaru.
Jeśli twoim celem jest regeneracja, oraz sztuki walki , to ta opcje są do rozważania.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-09-08 09:08:49

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
janko18_1992
Witam, jestem juz po jednym cyklu teścia i boldka. Cykl ktory byl wczesniej mial na celu zregenerowanie miesni oraz delikatne mięsko. Pisze teraz z pytaniem mianowicie, chcialbym cykl, w którym zregeneruje sie troszke po kontuzji, oraz zgubie 2-3 kg, oraz jakas kondycha. Trenuje 3x w tyg silownie 4 x sw i 2x bieganko. Na poprzednim cyklu wyszedłem z kontuzji ale niestety powrocila po ok pol roku od zakonczonych strzalow. Myślałem nad deca i wino, osobiscie chcialem sama dece ale slyszalem ze nie polecaja. Dodatkowo boje sie ze.winko wysuszy mi stawy, chociaz deca je smaruje. Prosze o pomoc ;) Pozdrawiam.



Propionat + nandrolon npp.

Nabierzesz mocy, będzie witalność, agresja, siła, chęci do walki, układ kostno-stawowy będzie zabezpieczony.

Możesz startować od minimalnych ale już skutecznych dawek żeby z czasem podbijać przez co na optymalnych dawkach będziesz mógł ciągnąć takie combo dłużej z dobrymi efektami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
pod sw. Prop i oxa.
Deca nic nie smaruje... chyba ze masz na mysli syfy na plecach.... wino pod sw kiepski pomysl szkoda barkow i kolan....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Oxe można dostawić, ale w późniejszym okresie zaraz po odstawieniu npp. Wtedy wchodzi nowy rozdział, wyższy bieg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
a jak z dodaniem metki. Chlopy cwicza box i biora nawet 7ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Oxa, winko, tura, metka, halo, tren tbl z propem można jak najbardziej brać. Kwestia potrzeb, kwestia predyspozycji, kwestia treningu, kwestia dawek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
nie jestem zwolennikiem dawek jak kobity. Meta musi byc 5ed+ oxa i wino tez. Co ma nibz dac 15ed albo 20?30?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc enan

Następny temat

9 składkowy test przed treningówek - opinie

WHEY premium