SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po kontuzji (cel: masa i regeneracja)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

bf stale utrzymywany na poziomie około 10 % przy dość dobrej definicji mięśnia, typ budowy ekto/mezo

21

Waga / wzrost

85/183

Staż treningowy

6 lat

Cel cyklu

jak w temacie

Stosowane już wcześniej suplementy

Cell pump, green magnitude, 1 cykl mono i kilka razy bcaa równolegle z kreatyną bądź osobno

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2,5/4/1,5

Przewidziane finanse na cykl

200 zł do posiadanych obecnie produktów,

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam,
Dwa miesiące temu nabawiłem się bolącej kontuzji mięśnia czworobocznego pleców i musiałem chwilowo zrezygnować z treningów.

Za 2 tygodnie planuje wrócić na siłownie i w związku z tym mam pytanie odnośnie cyklu (jak w temacie, gł cel to masa i lepsza regeneracja).

Póki co z supli mam zakupione amino1900 z universala i green magnitude + kilka porcji mono z multipowera. Co mógłbym do tego dorzucić? Jest sens kupowania bcaa i brania równolegle z aminokwasami? Zastanawiałem się też nad 'witaminkami' z Controlled labs (Orange Triad)
Suple planuje zacząć brać po miesiącu od rozpoczęcia treningów, coby za bardzo nie przesilać organizmu na początek.

prosze o pomoc, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8902 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194
niepotrzebnie te aminy kupiles, bo to nic innego jak bialko w tabsach, lepiej wlasnie w bcaa zainwestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2804
Okazyjnie odkupione od znajomego :) W takim razie kupię bcaa amino rano i gdzieś w środku dnia/przed snem a bcaa tylko przed/po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8902 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194
jak juz masz to bcaa daj przed lub w trakcie treningu a aminy po treningowo wtedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

sfd trimal 5g

nutlove nowy