SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl omy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
Zacząłem nowy cykl z omki. Mam zamiar brac co tydzień 250 mg czy to ma sens? Chodzi mi o to, że mam dosyć spore rozstepy i nie chcem sie nabawic jeszzce gorszych. Nie chcem tez zeby mi twarz za bardzo spuchła żeby starzy nie poznali.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
Jablonsky wyzej jest takie cos jak wyszukiwarka wpisz haslo omnadren 25o naprawde sporo sie dowiesz !!! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
lepiej zostaw te omke bo jak mama z tata znajdą to cie pasem po dupie zleja.. co za ludzie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
Ale ja mam juz 19 lat tylko ojciec zna sie na tym i nie bylby zachwycony bo jest naturalnym kulturysta. Chcialbym sie dowiedziec czy oplaca sie raz na tydzien i kiedy zaczna sie pierwsze efekty pojawiac i jakie bedal efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
to ginomen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
ja mam 19 lat tylko boje sie starego bo on jest naturalnym kulturysta i nie bral koksow i niebylby dumny. To juz 3 cykl ja rosne a jemu sie wydaje ze mam to w genach. Hahahahah. czy dawkowanie raz na tydzien przyniesie jakies dorazne efekty jak tak to jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
Z tej strony twój tata, odwróć no się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987


Pytam poważnie. Chyba po to jest to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
sorry, ale:
https://www.sfd.pl/forum-10/ 

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
osz kuffa...

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
Ja pierdziele ludzie ale wy jestescie. Ja juz biore omke i to nie jest moj pierwszy cykl (nie jestem sezonowcem}wiec odpiszcie mi konkretnie. Nie potrzebuje zadnych diet ani suplemento. Pytam tylko jakie skutki beda po omce dawkowanej raz na tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
omka jest robiona z ptasiej pszysadki mozgowej i zejdziesz na ptasia grype
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini

Następny temat

pytania o koksowaniu :>

Wiecej