SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl nr 4

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Witam wszystkich:)
Zastanawiam się co wybrać na mój 4 cykl.Mam pare propozycji i mam nadzieje że starzy wyjadacze coś mi doradzą.Odżywki są wypisane w kolejności jakie mnie najbardziej interesują:
1.N.O.-Xplode + mono
2.NO-Elite + mono
3.Green MAGnitude + mono
4.Knockout + mono
5.NitroII + mono (zawsze chciałem sprobowac nitro)
6.Shock + mono (nie wiem co do shocka opinie ma słabe)
7*.HP + mono (brałem HP nie był zły ma beta alanine przez co buzia swędzi i ma się wrażenie że działa ale on jest bardziej po treningowy)


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 19

Waga: 87

Wzrost: 190

Cel cyklu: siła (w małym stopniu masa)

stosowane już wcześniej suplementy : HP+Storm mono+N.O.K.O. white flood+ mono

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: rok bez supli

ilość dni wolnych od kreatyny: rok

przewidziane finanse na cykl: do 150

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 2lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
jesli byłeś zadowolony z HP to mozesz wziasc jescze raz, natomiast jesli chcesz coś inengo to z tych co podałeś brał bym NItro II + mono, ewentualnie No Xplode + mono. Zastanów się też nad nowym xpandem i do tego mono, ja byłem bardzo zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
jak chcesz cos przed treningiem to warto zerknac na
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_V.3-opis3438.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
HP nie był zły storma w ogóle nie czułem... Chciałbym spróbować czegoś nowego zastanawiam się nad no-xplode,no elite i shotgunem ktoś z was brał no elite? dużo kofeiny... ja mam spore cisnienie i troche boje się o ta kofeine jak jest z reszta odzywek?noxplode ma kofeine ale nie napisali ile jej tam wlozyli... pozdro
PS.Jestem prawie zdecydowany na Nitrobolon II moi kumple to brali i kazdy byl w szoku po tym i troche sie na to napalilem ale nie wiem czy nie bede rozczarowany.Jak sie ma nitro do no xplode? xplode duzo mocniejszy?

Zmieniony przez - Mickey_Mou w dniu 2011-02-05 15:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
porownujac porcje nitro 25g i porcje xploda obecnego, wybralbym nitro.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
tomq a jak z dawkowaniem?zostalo mi jakieś 300g mono universala mysle ze jak zabraknie to dokupie jeszcze 200g.Podobno po nitro sa spadki? to prawda czy po prostu zaniechanie treningow?myslalem zeby zrobic tak
DT:

przed treningiem 2 dawki nitro
po treningu 5gram mono

DNT:
rano mono po poludniu 1 dawka nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
W sklepie sfd.pl można kupić N.O.K.O za 49zł a cell pumpa za 50zł może lepiej sie opłaca niż Nitro?N.O.K.O brałem dawno był to mój pierwszy stack i dobrze go wspominam wiele osób porównuje NOKO z Nitro a cena jest ponad 2 razy mniejsza... Prosze o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
nie ma juz noko w sklepie sfd.

takie dawkowanie jest ok.
DT:
przed treningiem 25g nitro
po treningu 5gram mono
DNT:
rano mono


jak nie masz diety to spadki beda. jak jest, to nie bedzie. ewentualnie troche wody z ciebie zejdzie i tyle.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Ok tylko gdy będę brał nitro tylko w dni treningowe to wystarczy mi na 11 tygodni, może dorzuce 10gram nitro w nietreningowe?Nie lubie jak mi odżywki zostają bo później nie mam co z tym zrobić...
EDIT: Jeżeli brałbym 2 dawki w dni treningowe (30gram) 10rano+20przed i 15gram w DNT to starczyłoby mi na 6,6tygodnia.Chciałbym wtedy jeszcze z tydzien pociągnąć na samym mono nie lepiej tak?

Zmieniony przez - Mickey_Mou w dniu 2011-02-06 10:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
za malo kreatyny wyjdzie.
juz lepiej zrob tak:
DT przed treningiem 25g nitro i po treningu 25g nitro
DNT rano 5g mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze białka

Następny temat

dawkowanie aminokwasow

WHEY premium