SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na test. a badania tarczycy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Witam,

Czy cykl w postaci test. cypionat może "zafałszować" bądź czy jakoś wpływa na wyniki tarczycy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94422 Napisanych postów 364350 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668878
może mieć wpływ

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
a konkretnie?mocno zawyżone,zaniżone normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94422 Napisanych postów 364350 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668878
google i wpisz sobie testosteron a tarczyca kiedyś się tym interesowałem jest tego multum badań,hormony są ze sobą powiązane.Tego nie da sie wytłumaczyć ot tak,np sam test ma wpływ na tarczyce,test ma wpływ na estrogen a estrogen na tarczycę.Test ma wpływ na konwersacje t-4 do t-3 itd itd temat rzeka
kolejna sprawa z tarczycą to czy masujesz czy redukujesz na niskich weglach też mogą być problemy tarczycowe itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
no właśnie,wiem,że są powiązane,też trochę czytałem.Krótko mówiąc lepiej odłożyć badania po odbloku niż robić w trakcie,mogą być niemiarodajne wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
a tak btw. Ani nie masuje ani redukuje na chwile obecną.Jest to HTZ z powodu dramatycznie niskiego poziomu testosteronu u mnie,estrogenów zresztą tez.Dawki też nie są typowo,że tak powiem "kulturystyczne".Oczywiście wcześniej kułem samo HCG z przepisu pewnego prof. Niestety efekt mizerny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94422 Napisanych postów 364350 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668878
skoro jest tak słabo idźdo endo niech wprowadzi htz,bo rozumię że skoro wbijasz cypio to na pewno nie przepisane przez lekarza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
jak mi podasz adres do endo,który przepisze htz (czyt.testosteron) to będzie bajka. Bylem u niejednego endo,dają albo clomid albo HCG, to test nie ma co marzyc u Nas. Działam sam,oczywiście w trakcie stosuje HCG w odpowiednich dawkach żeby jajca pracowały jako tako.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
zreszta,nie oszukujmy sie,wizyty u dobrych endo to koszt w granicy 200 zl, do tego towar,hcg,a wizyty wyznaczaja sobie co miesiac ,albo i jeszcze mniej,do tego zlecaja badania w "swoich" labach, innych nie respektuja. Centy w tych sa 2 razy wieksze. Trzeba byc spac na kasie:)>Oczywiscie wiadomo,kwestia zdrowia etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po badaniu. Wszystko w normie?

Następny temat

Remontuj z Koksem !

WHEY premium