SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na styczeń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Witam, w połowie stycznia planuję zrobić trzeci cykl w mojej karierze . Na początku jak wiadomo same mono, teraz jestem 6 tydzień na hp+mono i szczerze mówiąc lekko zadziałało, siła w górę, masa też ale mało. Zastanawiałem się nad nitro II + mono, albo coś innego, co byście polecili na 3 cykl?

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie ma

Wiek: 17

Waga: obecnie 64

Wzrost: ok. 170cm

Cel cyklu: masa, siła

stosowane już wcześniej suplementy : 2xmono vitalmaxa, horse power

Uprawiane inne sporty: Czasem wychodzę pograć w piłkę no i wf

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: mono + hp

ilość dni wolnych od kreatyny: jeszcze na cyklu

przewidziane finanse na cykl: ile będzie trzeba tyle będzie

uwagi i sugestie: plecki same się nie zrobią

Staż treningowy: od stycznia


Zapomniałem dopisać, że dietka jest :]

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-11-15 12:18:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
ja jem 6 kapsólek dziennie 2 po przebudzeniu 2 po treningu i dwie przed snem popijam wodą wczesniej popijalem szejkami ale lepiej sie czuje jak popijam woda puszka 440 kapsólek treca to chyba 50 złotych a starczy na bardzo długo ...powiem tak kiedy bylem otyły chciałem schudnac robic redukcyjne diety wtedy myslałem ze hmb mi cos da i nie dało nic ... ale co miało dac nagle miał znikac tłuszcz z brzucha :) moze sa jakies spalacze ok nie interesuje mnie to ... zrobiłem w poł roku minus 30 kilo na redukcji regularne posiłki ale cały czas sie ruszałem jak nie w pracy to na silowni podstawa dieta... pracowałem na tasmie po 14 godzin dziennie cały tydzien wiec ruch był konkretny bo 30 kilo schudłem schudłem na tyle ze wazyłem 60 kg a przed wyjazdem do pracy 90 byla to praca za granica i to bardzo ciezka i jako chudy po takim odszczupleniu hmb zaczolem jesc nie zeby schudnac ale zeby nie osadzał sie na mnie tluszcz i nie miec problemow z podskornym tluszczem i ... działa :) a jak ktos chce schudnac to tylko ruch konkretny i dieta mu pomogą a nie spalacze tluszczu to moje zdanie bo bez spalaczy i diety zgubilem jak mowilem 30 kg w pol roku chociaz organizm byl wycienczony miesnie w totalnym nieladzie a sila zerowa mozna powiedziec ze prawie anemia ale hmb wsuwam profilaktycznie i klopotow z tluszczem nie mam przynajmniej :) a tłusciochom radze dietke i fitnes bo hmb nic im nie da zato tym co wygladaja dobrze da duzo tylko trzeba jesc cały czas ...440 piguł to prawie 3 miechy supla i ja go polecam moja opowiesc masz i rob co chcesz poprostu to jedz a efekty przyjda same tylko na nie nie czekaj i nie mów o to hmb nic nie daje bo grubasy mysla ze kupia suplement i beda nagle szczupli i wspaniali a nie od tego jest pozatym hmb buduje czysty miesien od tego jest i najlepiej laczyc z kreatyna zawiera substancje ktore powoduja rozpad tluszczu i zmuszaja organizm zeby pobieral energie wlasnie z tluszczu z tego co pamietam tak działa niechce mi sie czytac i wysunac reki do puszki :P

MASA=>REDUKCJA=>MASA=>REDUKCJA - tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Możesz spróbować NB + Mono ale jak HP Cie teraz nie klepło zbytnio to wg mnie NB tym bardziej nie da rady... Na dzień dzisiejszy sporo supli jest do wyboru Ja bym spróbował coś nie typowo przedtreningowego np. Storm + Mono/Jabłko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407
Siemano, to ja man1ek93, piszę z kotna kumpla, bo DUDEK dał mi bana do 19.11 . A więc tak, no ten HP, dał mi trochę siły, rekord swój jakiś tam na klate zrobiłem, innego nie próbowałem, bo nie chcę patrzeć MC i przysiadów, bo może mi coś ***nąć. Waga poszła w górę 6kg, w 6tygodni albo mi się waga z***ała . Ale jak nitro słabsze to wolę nie wydawać kasy w błoto. A więc co proponujesz mono + jabłczan? Czy strom + mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
jak wyglada sprawa diety?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407
Dobrze, utrzymuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ale jaki rozklad b/w/t?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407
b=126/w=252/t=63
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
wazysz 6kg wiecej po cyklu i mowisz ,ze malo? wg mnie duzo. mozesz probowac ze stormem ale watpie ,zeby efekty byly znaczaco lepsze. w ogole watpie ,zeby jakis stack pomogl Ci osiagnac wyraznie wieksze przyrosty. masz ochote na nitro to mozesz probowac, kup mala puche do tego mono i zmiescisz sie w 100zl. mozesz poczytac o gm czy cloutach ale te wyjda drozej i nie wiem czy jest juz sens brac sie za nie.pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 904
tez kiedys przytylem 1kg na tydzien cyklu (8 wsumie) ale jak sie pozniej okazalo wcale to nie byla czysta masa miesniowa :P pozatym dieta = wzrost/spadek masy , stack pomaga w sile i maxymalnym wykonaniu cwiczen czyli wplyw na mase ma posredni a nie bezposredni jak to sie ma w przypadku diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407
No niby masa poszła, siła lekko też, ale jednak i tak zadowolony bardzo nie jestem, bo i tak pewnie nie jest to czysta masa... Naczytałem się opinii o HP, jaki to on za***isty i w ogóle. Kasę na cykl będę miał tyle ile będzie trzeba, zarabiam na praktykach więc 150zł na miech jest + coś od rodziców. A ten gm i clout to co to w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
6 kg to bardzo duzo ja przez pazdziernik zrobiłem 10 kg tylko duzo jem supli kreatyna cykl 5 tygodni 3 kg izolatu i doprawiłem diete weglem carbo 4kg oponka sie zrobiła zapewne po carbo bo ogulnie czy robie redukcje czy mase tluszcze tylko omega 3 dostarczam lekko zaprawiam jakies jedzenie olejem czasami i standardowo witaminy animal packa i codziennie hmb niezaleznie czy robie mase czy redukcje juz mam dosyc czasami tych tabletek i proszków ale leprze to niz wsuwac 1000 kalori z lodowki dodatkowo :) 6 kg jak zrobiłes to DUŻO

MASA=>REDUKCJA=>MASA=>REDUKCJA - tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl, a antybiotyk

Następny temat

Kreatyną z Glukozą

WHEY premium