SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na jablku a wyjazd

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73721
Witam
jestem w 3 tyg cyklu na jablczanie.
Jutro rano wyjezdzam i bede 10 dni bez treningow(moze znajde tam jakies drazki to 2x pojde zrobie trening).
Wiadomo ze diety nie bedzie itp. Pytanie brzmi czy przerwe zrobic w cyklu czy wziasc ze soba jaablko i brac codzienna porcje na podtrzymanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13335 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52401
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 20118 Wiek 15 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 184230
Moim zdaniem lepiej sobie odpuścić branie kreatyny, bo po 10 dniach wolnego i tak będziesz "zardzewiały". O tym, że to kasa w błoto nie wspominam. Ja bym odstawił i zaczął nowy cykl za jakieś 5 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73721
Pandarek
Moim zdaniem lepiej sobie odpuścić branie kreatyny, bo po 10 dniach wolnego i tak będziesz "zardzewiały". O tym, że to kasa w błoto nie wspominam. Ja bym odstawił i zaczął nowy cykl za jakieś 5 tygodni.

Nie ma takiej opcji poniewaz jestem w okresie budowania sily do konca wakacji.
Silownia jest dla mnie dodatkiem pod mma
Od wrzesnia robie wytrzymalosc szybkosc i kondycje wiec kreatyna bedzie zbedna . Ok Sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
bierz 5g dziennie
j/ITE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2338 Napisanych postów 41122 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350354
na 10 dni nie ma co przerywac jak juz zaczales , tak jak koledzy piszą 5g dziennie i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 20118 Wiek 15 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 184230
Creative
Pandarek

Nie ma takiej opcji poniewaz jestem w okresie budowania sily do konca wakacji.
Silownia jest dla mnie dodatkiem pod mma
Od wrzesnia robie wytrzymalosc szybkosc i kondycje wiec kreatyna bedzie zbedna . Ok Sogi

No to gratulacje- przy budowaniu siły ważniejsza jest częsta stymulacja układu nerwowego. Przy 10 dniach przerwy na 100 % nie uświadczysz progresu, chyba, że jesteś mocno początkujący i rośniesz od wszystkiego: pytanie czy w takim wypadku kreatyna była niezbędna?

Czy przerwiesz, czy nie, to już zależy na przyszłość. Ale tak jak napisał InTheEdn- lepiej rozważniej podchodzić do planowania okresów treningowych i w okresie wakacyjnym nie brać supli, które wymagają stałego dawkowania, czy planu, który opiera się na progresji ciężarów.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-08-01 13:10:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie mój plan treningowy na mase

Następny temat

Opinia na temat cwiczeń

Zestaw 1