SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na egzamin

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Za jakies 5-6 tygodni mam egzaminy sprawnosciowe...i tu pytanko...ktory zestaw na cykl mam wybrac...zalezy mi by tak na egzaminy wypadl najlepszy moment, w ktorym suple sie rozkreca na maxa...

CP + ESTER
CP + MONO
CREVOLUTION + MONO
XPAND + MONO

... chcialbym byc na parze na egzaminach

POZDRAWIAM

BUSHI NO ICHI GON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
...hehe spoko...na egzaminie nie ma konkurencji "Wyrywanie drzew" wiec raczej poprzestane na Crev + mono + tauryna

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jakiego rodzaju to egzamin/jakie konkurencje??
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
...to egzamin sprawnosciowy...basen+bieg wahadlowy+dyanmometr+bieg z badaniem wydolnosci krazeniowo-oddechowej(20m)

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sam x- pand.Do tego kofeina i ewentualnie efedryna.
żen szeń NOW, tauryna, ginko biloba mrm.
arbo.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
sam xpand?? wystarczy mi jedna puszka?? a co myslisz o crevolution??

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
crev również sie sprawdzi/
Dodaj już teraz omega 3, pozytywnie wpływają na umysl i koncentrację w dłuższej perspektywie.
Powinieneś zacząć cykl z crev/x pand jakieś 3 tygodnie do egzaminów, będzie ok.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
do Cr dodac mono? pisales cos, ze sam Xpand...musialbym brac jedna porcje dziennie...czy lepiej mono dodac?

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
hehe zakrecilem sie w zeznaniach

jesli bym robil cykl na X pandzie to mam wizasc z mono czy sam Xpan...jesli sam to bedzie tylko jedna porcja dziennie

odnosnie Crevolution...samo wytarczy czy lepiej z mono??

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jak masz kase to bez mono, po co zbytnio wage zwiekszac, a jeśli chodzi tylko o zawody to nawet ci starczy przym 2 porcjach dziennie dotrwac, potem olejesz lub pociągniesz dalej na mono czy stacku zaleznie od kaski.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
to nie zawody a raczej byc albo nie byc dla mnie:) chyba zdecyduje sie na crevolution + mono(zbyt duzo kasy nie mam)...teraz pytanie jak dawkowac(jesli chodzi o dni T i BT)...i kiedy zaczac? tak jak pisales 3 tyg przed egzaminem...czy moze juz od poniedzialku(bedzie dokladnie 5 tygodni)?

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zacznij na 3-4 tygodnie przed..wtedy kretka bedzie w "toku", tak jest u mnie przynajmniej..
Crev łykasz przed treningiem 30 minut, i po treningu mono..w dni wolne crev rano i mono w ciagu dnia..
Lub samo mono rano, ale po co oszczędzać jak chodzi o wynik.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki zażywać podczas ćwiczenia?

Następny temat

Co na spalenie fetu bez kofeiny i efedryny?

Wiecej