SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na cp - problem z masą :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Wąłśnie zjadłem jedną puszke cp ( małą ) i zaczełem 2 , i tu mam problem bo niewiem czy kontynuować cykl ponieważ przez cały okres brania tej 1 puchy cp przytylem z 1,5kg :/ siła i wytrzymałość poszła super ale masa cieńko , lepiej było na sucho 9 gainer ) a teraz cp , witaminki , gluta , gainerek + sporo jedzenie ( dużo wiecej niż 500 kalori na + ) jak myślicie czy cykl zacznie sie teraz rozkręcać czy lepije go przerwać i wznowić po małej przerwie , dodam że przed cyklem jadłem magnuma 8000 w nim troche kretki jest może to dlatego tak słabo idzie ??

Dajcie coś wygrać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Z każdym dodatkowym kilogramem Twoje zapotrzebowanie rośnie, dodatkowo im bardziej oddalasz się od `punktu równowagi` tym silniejsza jest adaptacja metaboliczna w obrębie kalorii spalonych. Najpierw wyliczasz sobie zapotrzebowanie według wzoru, dodajesz nadwyżkę, jeśli w praktyce waga w ciągu kilku tyg. się nie zmienia to zapominasz o wyliczeniach. Teraz to jest Twoja bazowa ilość kalorii do której dodajesz kolejną nadwyżkę. Co kilka tyg. dodajesz i obserwujesz, cały czas masz na uwadze % tkanki tłuszczowej. Możesz alternatywnie powtarzać sobie, że jesz dużo i zastanawiać się dlaczego nie tyjesz... wybór należy do Ciebie.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-10-28 17:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
1.5 kg jesli to masa dobrej jakosci to wg mnie dobry wynik. po co komu zbedna woda i tluszcz??
ja bym kontynuowal

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
a dietka jest bo jak coś ma rosnąć to organizm musi mieć z czego budować.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Masa myśle bardzo dobrej jakości bo niemam tendencji do zalewania się tłuszczem , dieta jest i powiedziałbym że organizm ma tyle budulcu że może sobie wybierać i wybierać , dziwi mnie troche to że ćwicząc na sucho uzupelniajac sie mass xxl a ptoem magnumem przyslzo mi 8kg ale to były pierwsze tygodnie ćwiczen ( w 2 miechy 8 kg )

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
JAK 1,5 KG TO MALO TO WEZ POLOZ KILO MIESA NA WAGE TO SIE PRZEKONASZ ZE MALO TO NIE JEST.PZDR. CP RULEZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
No wiesz ale jak czytam ze ludzie na cyklu trobia po 4-6 kg to az mnie zalewa , może cykl sie jeszzce rozkręci , jest to moj pierwszy więc licze na widoczne efekty oczywiście bez cudów :]

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
Ty nie jestes "ludzie" kazdy jest inny i reakcja na dany suplement moze byc inna dlatego zaczynajac cykl nie licz na 6kg masy tylko dlatego ze na tym samym zestawie ktos tyle zrobil. czasami cykl sie musi rozkrecic i przyrosty masy beda wieksze w 2 czesci cyklu. pozdro

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ale sam mowisz ze nie masz tluszczu, 2kg samego miecha to bardzo duzo :), a inni nigdy nie podaja suchej masy miesniowej.A to jescze nie koniec cyklu :) zazwyczaj cykl rozkreca sie pod koniec :D

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2006-10-28 00:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jestes w polowie cyklu dopiero , cierpliwosci 1,5 kilo po takim czasie to jest dobry wynik tym bardziej jak piszesz ze z tluszczem nie ma zadnych problemow, w razie potrzeby zwieksz ilosc kalorii w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no ten magnum przed cyklem to nie byl za dobry pomysl , wysyciles sie kreatyną , pytanie tylko ile tego bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam że przed cyklem jadłem magnuma 8000 w nim troche kretki jest może to dlatego tak słabo idzie ??

a ile zjadłes tego magnuma 8000 i ile przytyłeś ????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vitamin-shop

Następny temat

co wy byście zrobili w mojim wieku????

WHEY premium