SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na Styczeń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,
na styczeń planuje trzeci już mój cykl na kreatynce, dwa poprzednie były na monohydratach ten mam zamiar zrobić już na jabłczanie, prosił bym was o ocene cyklu i powiedzcie co zmienic a co dodać żeby było ok.

RANO
TCM Olimpu 4 TAB

PO TRENINGU
Mono 8 gram z Dextro Juice 20 gram

30 min. po treningu Gainer 2

i teraz najważniejsze:
TCM mam niestety tylko 150 capsów i niemam zamiaru dokupywać (bo niemam kasy niestety) Monohydratu (VitalMax 80mesh) mam na jeden pełny cykl i pomyślałem tak że zaczne to wszystko brać a jak TCM się skończy(po 2,5 tygodnia) to dojade do końca na samym mono.

Prosze o porady
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt się nie wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna robi swoje (wzrost miesni itp - uproszczenie ale prawie prawdziwe) niezaleznie od tego czy TCM czy mono
wiec spokojnie mozesz pozniej wziac mono

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy już czas na krecie?

Następny temat

Burner dla mlodzika?

WHEY premium