SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masowy - wątpilości

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
Witam, po 6 miesiacach cwiczeń ( z dietą) zdecydowałem sie na mój pierwszy cykl. Mam 19 lat, 169 cm, 69 kg, cel cyklu - masa.
Mam jednak ograniczoną sumę na cykl : jedynie 100 zł.
Mam zamiar kupić :
1. Kreatyne Mega Caps 400 kaspułek
2. WPC Ostrowia ( jako uzupełnienie diety)
3. I własnie tutaj nie wiem na co mam sie zdecydowac. Mój brat który ćwiczy juz sporo powiedział ze odstąpi mi puszke Xpand i ze moge śmiało połączyć to z Kreatyną, czy to dobry pomysł ?? jesli nie to co dorzucic do wczesniejszych pozycji ??

P.K.U & B.S.N.T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jak brakuje bialka to przeznacz ta kwote na zakup właśnie białeczka


Zmieniony przez - giecik w dniu 2009-05-04 18:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zrob cykl na mono- xp możesz wziąc jeśli za darmo go dostaniesz; jednak proponuje próbować go narazie tylko przed treningami[takie zapoznawanie się z tego typu suplami].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
dzieki za odp. czyli nie bedzie przeszkadzało jesli wezme xp na swoim pierwszym cyklu ??

P.K.U & B.S.N.T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
nie bedzie mozesz smialo brac na pierwszy raz xp +mono

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie bedzie
choc priorytetem powinno byc dopracowanie diety jak już pisalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy

Następny temat

Odżywki

WHEY premium