SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masowy ? Czy redukcja ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :D mam 17 lat i 178 cm wzrostu a ważę w okolicach 71/72 kg ; P Od wrzesnia zaczynam treningi na siłowni (nowa szkoła, nowe miasto, dostepnosc silowni).. Jestem ektomorfikiem mieszanym i jestem troche zalany.. Dodając tu zdjęcia na SFD w pewnym moim dzienniku (ABS, A6W) powiedzieliscie ze jestem za chudy na redukcje i mam po prostu tendencje do zostawia tluszczu na brzuchu :D Ogólnie jestem bardzo chudy jak ektomorfik ale brzuch to masakra :D na innym forum powiedzieli mi ze jestem bardzo zalany i mój BF jest w okolicach 20-25% nie wiem jak to wyliczyli ze zdjecia ale okej :D i mam pytanie : Czy mogę spokojnie jechać cykl masowy? przeciez nie bede robil rzezby bo nie mam z czego :D czy wszystko podczas cwiczen na mase sie zredukuje to znaczy "meskie sutki i bojler" z czasem ? czy moze zrobic redukcje wychudzic sie jeszcze i jechac wtedy z masa? prosze o odpowiedzi xD z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
My za Ciebie nie podejmiemy decyzji czy masować czy redukować, jak masz konto na sfd to po co pytasz się jako nie zarejestrowany użytkownik.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa.

Następny temat

Dieta

WHEY premium