SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masa ogarnieci.:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nie jestem żadnym profesjonalista ale bije testa z 15 lat. Cypka, enana , różnie. Dla mnie te dwa estry nie czuję najmniejszej różnicy niezależnie od dawek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Co do bicia panowie to przepraszam ale rad nie będę słuchał :) lecę na własnym doświadczeniu i robię co mi odpowiada i tak dobieram środki.
Jaki będzie to zobaczymy wszyscy,wole płacić za własne błędy niż czyjeś.Tak z charakteru mam zawsze jak kogoś posłuchałem to plecy.

Co do soków to nie mam problemu z pomieszaniem czegoś bo po tylu latach to wszystko robi się z automatu,zarcie itd.
Cos z miśki będę dodawał,za wiele nie będzie bo mięcho cały czas.Tylko różnie zrobione.

Sushi-200g łosoś +100g ryż sos sojowy wasabi.
Często po treningu.


3

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Żeby nie było Snara. Zadnych rad. Sam wiesz co na Ciebie najlepiej działa.
Ja mówię o swoich odczuciach co do tych dwóch estrów.
Co do reszty pełna zgoda. Sam lubię na sobie przetestować żeby mieć własną opinie.
Zaraz może ktoś tu z kalkulatorem stężeń wyleci i mi napiszę ,że różnica jest na wykresach ale ....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
W tym sporcie trzeba uczyć się na własnych błędach . Doświadczenie to podstawa . Żadne najlepsze teorie się nie sprawdza jak nie będzie praktyki . Dlatego jak ktoś coś na sobie przetestował i mu służy, to bardzo dobrze i nie ma co kombinować na sile Najgorzej jest, jak ktoś słucha kilku doradców jednocześnie , wtedy wychodzi jeden wielki burdel Oczywiście tez nie ma co zamykać się tylko na swoje doświadczenia , bo czasem warto posłuchać kogoś i może coś nowego wprowadzić . Jak to się mówi , człowiek uczy się całe życie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Harold
Żeby nie było Snara. Zadnych rad. Sam wiesz co na Ciebie najlepiej działa.
Ja mówię o swoich odczuciach co do tych dwóch estrów.
Co do reszty pełna zgoda. Sam lubię na sobie przetestować żeby mieć własną opinie.
Zaraz może ktoś tu z kalkulatorem stężeń wyleci i mi napiszę ,że różnica jest na wykresach ale ....



Ja sobie tak życie ułożyłem że robię co chce :)

Spoko rady mogą być przeczytam ok może kiedyś wykorzystam ale nie w przeciągu 2 lat.
Forum jest do dyskutowania na tym to polega.
Trening na razie podnoszę siłę więc standard duże ciężaru serię 3 powt maks 10.

Za 4 tyg dodam serię i powt 16-20

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Z supli używam,kreatyna,tauryna,amino ( ale bardziej pije zamiast innych słodkich a tak to woda)
Flexit,bialko optimum i z zielonego groszku veganskie.biotech.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364267 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668608
Ja mam wrażenie że na dłuższych cyklach cypio jak by mniej mnie "zamulalo" ale ostatnio często lecialem enan cypio na zmianę czasem po butli czasem co inj zmieniałem
Jak miałem miejsce w pomoce to i propek na farta wjechał %
Teraz totalna zmiana frontu u mnie
3 inj w tyg pon/sro/pia
100 propa
200 mastera e
200 deki
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Ja mam wrażenie że na dłuższych cyklach cypio jak by mniej mnie "zamulalo" ale ostatnio często lecialem enan cypio na zmianę czasem po butli czasem co inj zmieniałem
Jak miałem miejsce w pomoce to i propek na farta wjechał %
Teraz totalna zmiana frontu u mnie
3 inj w tyg pon/sro/pia
100 propa
200 mastera e
200 deki


Jak podtrzymuje formę to tak bije długie.
A jak robię formę to inj ed

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Ja mam znowu na odwrót, zawsze chce sie uczyc i jak najwiecej wiedziec. Do tego stopnia ze wysyłam dolary za ocean zeby tylko porozmawiac, czegos nowego sie dowiedziec.
co do bicia obecnie to ja tez 3x week. Ale teraz to juz tylko rekreacja:)


Zmieniony przez - azazelll w dniu 2020-05-21 21:49:42
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364267 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668608
Można i tak to nazwać dla innych to dawka śmiertelna%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testosteronu pare miesiecy po cylku

Następny temat

Ryj i szyja, co przebadac?

WHEY premium