SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy na 1,5 miesiąca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2471

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Budowa ciała atletyczna , Bcps 38-39cm , Klatka - 105cm

Wiek

19 lat

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

Waga ok 80 kg i super budowa mięśniowa (rzeźba)

Stosowane już wcześniej suplementy

Universal Creatine (500g) + Olimp Xlpode Creatine (500g) , Niedawno PMP Methanaxin

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

PMP

Przewidziane finanse na cykl

200-215zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
na rośnięcie trzeba czasu nie tak ,że kupisz stack/krete i urośniesz ale szczerze nie radze Ci sie bawić w tym sporcie po twoich wypowiedziach widać ,że hmm chcesz przykozaczyć tylko i nic więcej taka prawda,a powiedz jaką diete masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Nie chcę kozaczyć nie mam przed kim kozaczyć i nie lubię pochwał . Ćwiczę dla siebie nei dal kogoś . Wiem że odrazu nie urosnę dlatego ćwiczę i ćwiczę , daje odpowiednią regenerację mięśniom i staram się by dobrze się wypociły w dni treningowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Nie mam jeszcze diety , pisałem że jem to co jem czyli węglowodany w ciągu dnia a na noc na sen białkowe produkty . Ale znalazłem taką dietę :Pierwszy posiłek:
pół litra mleka 1,5%
płatki owsiane 120g
jedno gotowane jajo
chleb razowy 3 kromki
łyżka oliwy z oliwek


Drugi posiłek:
Ryż/makaron 180g
pierś z kurczaka 110g
olej lniany 3 łyżki
+ surówka

Trzeci posiłek:
100g chudego mięsa bądź ryby
150g ryżu bądź makaronu
oliwa z oliwek 3 łyżki
+ surówka

Czwarty posiłek:
Ryż/makaron 150g
pierś z kurczaka 130g
oliwa z oliwek 3 łyżki
+ surówka

Piąty posiłek:
Tuńczyk w wodzie 150g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Można by coś zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Nie chodzi oto ,że "znajdziesz diete" diete musisz ułożyć pod siebie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Więc co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
czy wogóle cos proponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
oblicz swoje zapotrzebowanie rozdziel to na btw układaj diete pod siebie i wklej tu pomożemy Ci ją dopracować tzn sprawdzić czy wszystko okej itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
To teraz zadam banalne i pewnie głupie pytanie ( ale nie wiem jak to się robi ) jak obliczyć swoje zapotrzebowanie ? i jak rozdzielić na btw a i co to za skrót btw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja na przyrost czystej masy mieśniowej

Następny temat

BCAA czy białko ??

WHEY premium