SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy na 1,5 miesiąca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Budowa ciała atletyczna , Bcps 38-39cm , Klatka - 105cm

Wiek

19 lat

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

Waga ok 80 kg i super budowa mięśniowa (rzeźba)

Stosowane już wcześniej suplementy

Universal Creatine (500g) + Olimp Xlpode Creatine (500g) , Niedawno PMP Methanaxin

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

PMP

Przewidziane finanse na cykl

200-215zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Witam chciał bym zacząc cykl kreatynowy na miesiąc lub 1,5 . Jestem po cyklu PMP Methanaxin 10mg (100tabs) . Prosił bym o pomoc w dobraniu odpowiednich suplementów do cyklu . Do kwoty 200-215zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
pisałem weź sobie mono i tyle -_- tu nikt dla ciebie zle nie chce ale jak ktoś jest "zielony" nie bierze się za kox..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Waga 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Jaki rodzaj kreatyny?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A nie wrzuciłeś krety pod koniec cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Niestety nie wrzuciłem bo mieszkam w internacie tam mam siłkę a cykl na mecie skończył mi sie w ten piątek przed majówką więc nie brałem krety choć mam trochę mono na stanie ale nei brałem bo nie mam tu siłowni . Jaki rodzaj kreatyny ?najlepiej przed i po treningówka , niech to będzie coś potężnego , jeśli są jakieś lepsze suplementy niż kreatyna chętnie się dowiem od was .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mono jakiekolwiek. DNT 5g rano DT 5g rano i 5g po treningu. Jeżeli chcesz robić teraz redukcje badz jak wolisz rzezbe to dorzuc bcaa. Domyslam sie jak twoja dieta wyglada w tym internacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Hehe dieta hmm no nie jest łatwo ale jjem i na noc białkowe produkty szamam . Ale brać teraz te kilka tabletek mono bo od skończenia cyklu PMP Methanaxin minęło 6 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
zaczynasz od mety a potem nie wiesz nawet jaka kreatyne jesc?

Ogarnij sie chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Nie zacząłem od mety mete wziąłem w tym roku (2013) a wcześniej miałem też cykl kreatynowy , pisałem w ankiecie , przeczytaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
cheester34
Hehe dieta hmm no nie jest łatwo ale jjem i na noc białkowe produkty szamam . Ale brać teraz te kilka tabletek mono bo od skończenia cyklu PMP Methanaxin minęło 6 dni
6 dni od końca cyklu czy od końca odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
6 dni od końca cyklu minęło . Odbloku nie brałem niestety nie miałem dostępu do niego :( Ale wznawiam pytanie . Jaką kreatynkę teraz wziąć , jakiś stack . Co proponujecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja na przyrost czystej masy mieśniowej

Następny temat

BCAA czy białko ??

WHEY premium