SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl i odblok Proszę o pomoc w ułożeniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

96kg

Wzrost

180cm

Obwód ramienia

40cm

Obwód klatki

111cm

Obwód uda

63cm

Obwód talii

98cm

Staż na siłowni

8lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Brak diety obecnie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Przebyte 4cykle. 1cykl trwał 6msc składał się z turanabol/test propionat/npp/metanabol. 2cykl trwał 4msc (odstęp od pierwszego trwał 7msc) składał się z testo enanthate/metanabol. 3cykl t.enan/DECA/metanabol. 4cykl t.enan/metanabol/anapolon/npp/t.cypionat

Cel cyklu

Rzeźba-masa-rzezba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Antek/meta/cypek/prolo/NPP/DECA 6msc temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

33%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
A dlaczego oxa ma cie nie zblokować? Zblokuje test spadnie nisko i będzie lipa na tych 20 mg wspomnisz moje słowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 153
Reasumując
Na sucho+ potem trochę oxy=dieta redukcyjna
Podczas brania mety,Antka, teścia=dieta na masę
5dni przed zaczęciem NPP+master+test=zaczynam dietę redukcyjną do momentu odbloku, następnie dietę wracam na delikatny plus kaloryczny
Jak to widzicie Panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 153
Łodzianin, akurat z tą oxą mam sprawdzone
Mój brat zażywając oxe solo robił badania, nie zblokowało go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 153
Naturalny Teść trochę zmniejszony, jednak mieścił się w widełkach(LH i FSH w normie) robił wtedy redukcję tylko na tym po skończonym cyklu nie potrzebował odbloku
Robił badania przed, w trakcie jaki i po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
Ze brata nie zblokowalo to sa 2 opcje
Pierwsz być może jego nie ale 90% osob wylapie bloka,inaczej każdy by cisnal one na pct i po pct do kolejnego cyklu
Opcja nr 2 w oxie nie bylo oxy
Zrobisz jak uważasz, ale redukcja bez testa to strzal w kolano
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 153
Łodzianin przemyślałem i masz rację, być może ta oxa to będzie strzał w kolano, a może nie. Tak czy siak nie chcę grać w ruletkę, nie mam pewności ile tej oxy w oxie
A powiedz mi, lepiej będzie robić redukcję na sucho czy wrzucić testo od kwietnia i redukować na towarze?
Nie miałem przyjemności redukować na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Jak to czytam to się zastanawiam po co w ogóle chcesz wchodzić na bombę.
Przede wszystkim poćwicz chwile z dopięta miską a potem dopiero saa. Tak jak chłopaki wcześniej pisali.
Poleć samego teścia 500mg tygodniowo i ewentualnie w połowie masy dołóż jakiś drugi środek iniekcyjny np npp 300mg tygodniowo a metę czy Antka daj na sam koniec.
Nie masz kasy albo spieszy Ci się to daj sobie lepiej spokój.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30848
Jestem zza tym co pisze diablo.Za duzo srodkow a brak podstaw skoro cwiczysz 8 lat i masz takie.spadki ze ramienia 47 ladujesz na 40 i masz.metr w pasie to wiedzy na temat odzywiania nie masz a to baza nim wskoczysz na saa.Ja bym dal samego testa i robił redukcje o ile bedziesz miec diete na deficyt bo samymi srodkami nie ugrasz za wiele to nie zloty srodek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite estro na masterze

Następny temat

Trądzik a koksy

WHEY premium