SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny i czy załączać T3?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
1. WIEK: 22
2. WAGA: 100
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 113
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4/5 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2.2g
-węglowodany: 3.2g
-tłuszcz: reszta ok 37%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1. Prop+wino 7tyg 2. Prop 5msc
8. TRENING: 5x w tygodniu, push/pull/legs
9. CEL CYKLU: nadrobić klatkę, definicja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad rok
11. POZIOM BF%: 20%?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: biorę psychotropy Olanzin, zacząłem mieć urojenia rok temu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: mam jakieś tam zakola, włosy na plecach mi urosły na cyklu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad: nie robiłem max

PYTANIE:
Siemka. Od razu zaznaczę, ze od stycznia 2020 biorę antydepresanty, a od grudnia 2020 psychotropy. Minął juz ponad rok od zejścia z bomby. Postanowiłem ze mam dość antydepresantów i zamienię je na teścia. Wszedłem na bombę początkiem lipca. Lece znowu, juz trzeci raz propa tylko teraz 100mg e2d. Zaplanowałem że po dwoch tygodniach od wejścia dołączam hcg, anastrozol i cabaser. Hcg 300j e3d, anastrozol 0,25mg e3d, cabaser 0,5 tabsa e7d. Hcg domięśniowo, bo nie mam krótkich igieł. Dobrze to przemyślałem czy cos do poprawki? Ponadto mam tendencje do czerwonej twarzy i klatki, czy jest na to jakis sposób? Dodam, ze szybko się pocę, tak juz miałem od zawsze, a prop dodatkowo nie pomaga. No i kolejna sprawa - rozstępy. Jak mi się pojawiły 1.5 roku temu tak mam do dzisiaj na pachach, które wchodzą na klatkę i bicepsy. Żadne maści nie pomagają, próbowałem masowania oraz tej maści z mocznikiem - nic nie działa. Wymyśliłem żeby zredukować trochę tłuszczu to skóra nie będzie tak napięta, ale jednocześnie chce rozbudować moja klatkę bo względem reszty jest mniejsza. Tu kolejne pytanie, czy t3 ma sens na masie? Czy mogę redukować z użyciem t3 i dalej budować mięśnie? No i jak brać takie t3 i jak długo można brać? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362782 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664118
Wrzuc wyniki badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jak chcesz redukować i budować mięśnie?
Myślisz że dasz t3 i będziesz spalał tluszcz ale jednocześnie robil mase?w jaki sposób?albo jestes na nadwyżce kalorycznej i robisz mase albo na ujemnym bilansie i redukujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyższony estradiol i prolaktyna

WHEY premium