SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do 200zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 499
mam ponad 200zł do wydania na cykl i myślę co wybrać. Ma ktoś może doświadczenia z tym przecudownym roket fjueel? Mam na stanie ostrowie około 1.5 kilo i planuje dokupić:
-Nitro 2 duża pucha jako stejk
-ultimate nutrition aol na regeneracje
-Tribuactiv jako źródło cynku magnezu i ogólnie na poprawienie wydolności
lub
-100 octane rocket fjuyl yea

wziełem pod uwagę tego rocketa bo jak przejrzałem skład to faktycznie nie jest przeciętny. Kumpel to bierze i mowi ze daje kopa. Nitrobolona bralem jakis rok temu i odpowiada mi najbardziej z dostepnych stackow. Wie ktos czy opłaca sie tego fuela? Za odpowiedzi będe wdzieczny. I sogi jak wejda jezeli ktos mi odpowie do jutra rano o 10, bo jade na zakupki. :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 499
Nie widzę możliwości edycji postu. Więc napisze tutaj. Zapomnialem dodac. Cel to masa i bardzo dobra regeneracja zalezy mi na wypoczęciu i pełnej regeneracji. Wymiarow i stażu nie bede pisal, bo proszę tylko o pomoc w wyborze miedzy tymi dwoma opcjami. zapomnialem dodac ze dolatuje jeszcze bcaa do obydwu cykli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86927
Weź NB bo tamtego nie widziałem, żeby ktoś testował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No właśnie widze nawet brak opinii sfd :P A może ktoś próbował to? Bo kumpel mowi ze go niesie jak na fecie :P Jakby ktos nie wiedzial co to to przeczytajcie sobie skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86927
Linka nie mogę podać,ale wiem, że tamta firma ma swoje polskie forum i tam może być parę opinii, ale nie licz na ich prawdziwość.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9140 Napisanych postów 153067 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202570
z twoim stazem odpusc sobie.

co do rakiety jest to produkt naszpikowany stymulantami, stad musi klepac, ale czy jest dobry i bezpieczny to juz inna sprawa. na pewno nie jest to produkt dla twojego stazu i masy ciala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sogi wbite. Jak mowilem, wczoraj obszedlem kilka sklepow i dowiedzialem sie troche o tych amerykanskich suplach. Podobno wszystkie te amerykanskie nowosci przedtreningowe maja cos co rozszerza pecherze płucne i przez to wieksza ilosc tlenu jest wchłaniana, co powoduje ostrego powera. I chodzi chyba o geranium. Po analizie tych supli planuje zwiększyć nieco fundusz do około 350zł i kupić Jack 3d(przedtreningowy) i rocket fuel(wersja bezkreatynowa) potreningowy na dobrą regeneracje. Do tego planuje dokupić GH night treca, tribuactiv i bcaa activlaba.
diete porządną mam ułożoną, plan też całkiem niezle na mnie dziala, więc oczekuje dobrych przyrostow po takim cyklu. Testował ktoś moze tego jacka?

TomQ-MAG mój profil przez długi czas nie był aktualizowany, dlatego wspominałem że nie wypełniam także tabelki bo interesowala mnie opinia dotyczaca suplementów. Na siłowni ćwicze już około półtora roku z przerwami(spowodowanymi wypadkiem) a masy troszeczke juz ogarnelem, tyle ze mimo ze nie jestem typowym ekto to kosci mam jak patyki stad tak niska masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11510
Nie, rocketa i tak w Twoim przypadku bym odpuścił. Już lepiej Shotgun/jack3d/shock therapy ew. Ale i tak lepiej wziąć np. mono+kofa/żeń-szeń. Poza tym daj AKTUALNĄ ankietę. Bo nic o Tobie nie wiemy, to ciężko jest strzelać, bo to organizm a nie rosyjska ruletka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Waga : 72kg

Wzrost : 178cm

Cel cyklu : ostra masówka + siła

stosowane już wcześniej suplementy : trec mono, Nitrobolon II, Gainer Mass XXL, Pare kilo ostrowii, bcaa activlab

Uprawiane inne sporty : z powodu problemu z więzadłem tylko sporadycznie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : ostrowia

ilość dni wolnych od kreatyny : 3 miesiące

przewidziane finanse na cykl : do 350zł

uwagi i sugestie : pełne obroty

Staż treningowy : półtora roku

Rocketfuel odpada teraz zastanawiam się nad jack3d + cos potreningowego, lub shock + storm. Jak myślicie która opcja lepsza? I z czym jacka jesc? I takie pytanko: o ile wiem to jack3d zawiera dimetyloamine, a jak jest z shockiem? Zalezy mi na tym specyfiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9140 Napisanych postów 153067 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202570
bierz S+S
za wczesnie na geranium.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JACK3d DWAKOWANIE. PILNE PROSZE O POMOC!

Następny temat

Jakie białko?

Fitmeal