SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla piłkarza.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Witam mój znajomy piłkarz, planuje poprawić swoja kondycje siłe i wszystko co mozna... niestety mysli o SAA. Nie piszcie że nie warto bo tyle co wam powiem to to że reprezentuje poziom gry zawodowej i zarabia dużo wiec problemu nie bedzie z hajsem na srodki, a chcialby wejsc do "wyzszej ligi" wiec zwracam sie do kogos kto przepisze mu srodek/cykl na poprawienie kondycji, siły wytrzymalosci regeneracji itp... sprawa jest poważna wiec prosze o powazne odpowiedzi... wzrost 181 waga 75/6 kg. pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94059 Napisanych postów 363893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667464
nie chce cię wprowadzić w błąd,ale musiał by poszukać lekarza do tego bo jest z tego co wiem wersja tylko dożylna,co zyska na pewno wytrzymałość itp nie wiem jak teraz ale ze 2-3 lata większość kolarzy na tym leciało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
prolka 200mg week

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
deca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
wygrałeś

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
zel sobie kup i bedzie gitarka

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
oczywiście oxandrolon, ew tesc + nandrolon najlepiej prop + npp ale tu czeste bicie moze byc dyskomfortem dla pilkarza przy ew. bólach chociaż są środki które nie bolą ale co kraj to obyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testosteron + bieganie 2h , aha

ja bym sprobowal oxy i clenu troche , ale ogólnie to się nie znam , tutaj moze dobre jest nawet halo przed meczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
serio powazna sprawa jest pisac! piszcze co moxe wziasc i jakie efekty beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
ale co konkretnie chce zrobic?
sile maso rzezbe kondycje?...
na clenie fajnie sie robi aeroby, ale na meczach bedzie sie raczej choojowo czul, przynajmniej ja tak mialem.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale o jakich dawkach mowimy ? bo chyba nie o 160+mg ?

poczatkowo 40 , po jakims czasie 80mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epivar Pro Science Labs

Następny temat

Co na pierwszy cykl.

WHEY premium