SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl cypionat + deca Shree Venkatesh. Kilka pytań...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8982

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

98

Wzrost

187

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

120

Obwód uda

60

Obwód talii

92

Staż na siłowni

5 lat (przerwy związane z pracą, wyjazdami, urazami)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 3-3,5g/kg ww 2,5g/kg tłuszcze 0,8g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl prop+winstrol oral, długość 8 tygodni, kwiecień-maj 2014

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

dobrej jakości masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

prop+winstrol, koniec cyklu początek czerwca 2014

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatak 140, martwy ciąg 140, przysiad 150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Witam wszystkich powoli przymierzam się do cyklu tj od stycznia. Aktualnie jestem na redukcji ponieważ chce zbić trochę fatu zanim wejde na sok. Posiadam 30 szt cypionatu 1m/250mg oraz 25szt deki 1ml/200mg od firmy Shree. Z tego co czytałem bardzo chwałą tę firmę osoby trenujące które lubią takie zabawki. Zastanawiam się jeszcze aby dorzucić proviron bo troszke się naczytałem i obawiam się efektu deka dick. Środki na odblok to HCG 5000 jednostek oraz clom nieograniczona ilość. Dodam jeszcze że jeżeli chodzi o witaminy, minerały, środki prozdrowotne czyli zioła nie zioła jestem bogato wyposażony :) Chce podejś do tego na poważnie i potrzebuje fachowej pomocy w ułożeniu cyklu i odbloku oraz co myślicie na temat tego Provironu dorzucić go czy nie ?

Myślałem żeby cykl wyglądał następująco:
1-16 test 250mg e3d
1-12 deka 200mg e3d
Proviron ???

Czy tak jest ok ? Deka 12 czy 10 tyg ? Hcg dać też w trakcie cyklu czy tylko po ? Czekam na wasze odpowiedzi. Z góry dziękuje
1

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
provi zbedne hcg na koniec i w 7 tygodniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Lodzianin1

Czyli test i deka e3d bedzie ok ? Deka 12 tygodni nie za dlugo ?

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Lodzianin1

Czyli deka z testem e3d bedzie dobrze ? I jeszcze jedno deka 12 tygodni nie bedzie za długo ?

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
To tak w sam raz :) Deka to jest środek na długie cykle :) nie warto jej brać 8 tygodni bynajmniej dla mnie .... jest git. Powinno być dobrze trzymaj miche a urośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Nie za długo, 12tyg to minimum na Dece... Ja bym na Twoim miejscu bił Dece e5d albo podbił dawkę teścia.

Zmieniony przez - SWRq w dniu 2014-11-23 10:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Dokladnie jak wyżej kolega pisal teść do deki w stosunku 2 do 1 wiec teścia e3d deka e5d a deke nawet 14 tyg możesz dać przy 16 tyg tescia



Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2014-11-23 10:33:45

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Panowie czyli zrobię tak:

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Panowie czyli zrobię tak:

1-16 test e3d
1-14 deka e5d

Hcg wbić tak jak napisał łodzianin w połowie cyklu i na koniec ?
Jeszcze jedno pytanko ponieważ z tym będe startował od stycznia więc początek maja będzie koniec i myślałem żeby przedłużyc cykl z 8 tygodni (dalej testem i wino włączyć). Nie za długi był by taki cykl ? Może jakieś inne propozycje jak przedłużyć i zakończyć ten cykl ? Z góry dzięki

Ps. Kolo61spoko miska będzie trzymana :)

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
co do deki e5d to ma być 200 mg ?

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
to leć tak jak pisałes testa 16 tygodni, deke 12-14 i w 8 tygodniu dorzuć to wino 30mg ed. To nie jest zły pomysł ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

libido enan deka meta.

Następny temat

Deka i enan ---> skurcze w pachwinach

WHEY premium