SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl - prop+tren+wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7531

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

100

Wzrost

191

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

112

Obwód uda

64

Obwód talii

86

Staż na siłowni

kilka lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

230 B / 300W / 75 T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Troszke tego było

Opisz swój plan treningowy

4 dniowy SPLIT

Cel cyklu

Redukcja / Rekomp

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

12 tygodni cypio+deka

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

OK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
Witam,

Miałbym kilka pytań do bardziej zaawansowanych w tym temacie otóż teraz kończę 4 tydzień cyklu który był rozpisany tak :

1-14 prop 100mg e2d
14-16 prop 150mg e2d
8-14 wino 50mg oral ed
8-16 tren ace 300mg tyg - tutaj moje pierwsze pytanie 1) lepiej będzie wbijać 50mg ed? czy 100mg e2d?

Soki z firmy DOSE.

Ma to ręce i nogi?

W tle leci Arimidex w płynie 0.25mg ED
W drodze jest CABASER gdyż na ostatnich badaniach prolaktyna wynosiła 18 ( norma 4 - 15 ) - tutaj drugie moje pytanie 2) w jakich dawkach go przyjmować? Przyznaje się, nigdy wcześniej nie miałem tego środka w ręku... Wiem że tren ma tendencje do podbijania prolaktyny więc zapewne w momencie wejścia na TREN będzie trzeba podnieść dawkę.

3) Aktualnie nie kombinuje wiele z dodatkami, redukcja toczy się bardzo dobrym tempem na samym spalaczu sklepowym ale koniec końców będzie trzeba postawić kolejny krok podczas zastoju. Moja myśl była wrzucić tutaj T3 i jeśli się nie myle TREN obniża działanie? (poziom T3?) więc jaka była by odpowiednia dawka bez/na trenie? Myślałem aby dać 50mcg zanim jeszcze wejdę na tren a co później? Podbić do 75mcg?

Wiem że to troszkę wróżenie z fusów, będą robione badania i będę widział jak to wszystko się przedstawia tylko chciałbym czysto teoretycznie wiedzieć jak się ma stosowanie T3 na TRENIE ( zakładam że nie dostane wyebki T3 - które będzie z UNI )

4) Co do tego winka dorzucić żeby schabów tak nie orało ? :)

To już chyba wszystko, z góry dzięki za przeczytanie, poświecenie swojego czasu i każda odpowiedź w tym temacie.

PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
Witam,

Nie będę zakładał nowego tematu bo szkoda śmiecić dział.

Byłem dziś na badaniach ft3 / prolaktyna / estrogen sprawdzić jak to tam wygląda i okazało się że kiszka...

FT3 FT3 2,55 pg/ml 2,00 4,40 N
Estradiol Estradiol 99,12 pg/ml 7,63 42,60 H
Prolaktyna Prolaktyna 1,19 ng/ml 4,04 15,20 L

Estrogen dalej mnie nie lubi - leci symex 1/2 tabsa e3d.
Ft3 wyj**ka z tego co widać ( unipharma )
Jedynie prolka ładnie zbita...

Teraz pytanie czy ten symex może być też wałowany? Bo jednak troszkę niższe to estro jest no ale jednak dalej 2x ponad norme... Ewentualnie zwiększyć dawkę do całego tabsa e3d?

I czy jest aktualnie jakiś pewniejszy działający hormor na tarczycę? ( firma/środek? )

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kończ trenu z propem, bo może być nie fajno przy pct. Te wino albo daj teraz, albo pod koniec a naj lepiej odpuść, bo i wino i tren jada po lipidach. Masz tam w planie jakieś hcg w połowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
HCG cały czas pod ręką w razie W, planowałem wrzucić w 12 tygodniu z 5000 UI.

Szczerze bardziej myślałem o jakimś mostku i później masę z tego zrobić? ( w takim wypadku pojawia się kolejne pytanie o mostek... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak mostek to możesz kończyć prop z trenem

A hcg nie masz mieś w razie W tylko masz je wbijać co 5 6 tygodni, paczkę dzieląc w tym okresie na 2 3 razy co 2 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
O widzisz, ja znów byłem świecie przekonany że raz na 3 miechy wystarczy :) ( i tak tez miałem doradzane ) ale dzięki za wskazówki.

To winko bym zjadł, koniec końców jak już jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jesteś w 4 tyg cyklu, to możesz zrobić tak, że teraz dasz juz tren na 8tyg np na początek 75mg e2d, potem podbijesz, a po trenie dasz wino, propa nie musisz podbijać. Możesz to zrobić po trenie przy winie. Cabaser 1/2 tab co 8 9 dni. Możesz dać delikatny front z caba, np pierwszy dzień pół potem za 2 dni pół i dalej tak jak pisze. Przed podaniem t3 zró panel tarczycowy (tsh ft3 ft4).

a co do podrobów i orali to czytaj to: https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
Spróbuje to zmodyfikować jeśli dobrze zrozumiałem :


Tren 5-13 tyg 75mg e2d
Tren 13-15 100mg e2d - tak by łącznie wychodziło na 30 ml trena.więc w tym wypadku ten tren się troszkę rozciąga w czasie
prop 1-15 100mg e2d
prop 15-21 150mg e2d
wino 15-21 50g ed
hcg w 6 tyg / 12 tyg / 18 tyg po 5000 ui

Dobrze zrozumiałem?

Z cabaserem, rozumie.
Co do T3 sprawa oczywista, lecz w tym tyg waga zeszła o 1.6kg więc chyba nie ma sensu wyciągać wszystkich kart od razu na stół, a zwłaszcza ze TREN chyba też pozytywnie wpływa na redukcje tkanki tłuszczowej? ( jeśli się mylę, przepraszam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozytywnie miska wpływa, ale dobrze kombinujesz

CO do tego trenu to bardziej mi chodziło o np 4tygodnie 75mg a kolejne 4 100mg, a jak Ci się spodoba to pociągniesz dłużej i tyle, cykl się układa pod cel, a nie cel pod cykl. Więc środkami można manewrować, wydłużać skracać itd, poleć chwilę trenik, jak będzie wszystko git to przedłużysz, a potem dasz wino. Reszta ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
Moje główne założenie jest takie że po 16 tygodniach ( aktualnie 12 ) wychodze z redukcji choćby chuy na chuyu stanął... ( Do tej pory przeciąganie redukcji w nieskończoność zawsze kończyło się w ten sam sposób - psycha siadała, obżarstwo i powrót do punktu wyjscia, więc z tąd takie założenie :) ) . Jestem przykładem ciągle redukującego i po kilku latach w końcu się przełamałem i zrobiłem "jakąś" mase przez zimę więc na redukcje wchodziłem z dużo wyższych kcal i wszystko jak do tej pory idzie wręcz książkowo. Miska jest rozpisana przez jednego z największych szpeców w tej materii, nie chcę rzucać nazwiskami bo nie wiem na ile ta osoba sobie tego życzy

Wracając do tematu i kończąc moją smutna historie życia, to już rozumie co miałeś na myśli aby sprawdzić jak zareaguje organizm na ów substancje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zamiast , winka jak jeszcze nie masz kupionego sprzętu .to tylko sugestia rozważ masteron , po trenie lub nałożyć na ,, trenbolon, wątroba i profil lipidowy będą w lepszym stanie, masteron też działa jak winstrol , anty-progesteronowo co może okazać się korzystne przy nandrolonie i trenbolonie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta z oxyndrolonem

Następny temat

cyk na czysty miesien

Wiecej