SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Deca+wino rozpiska i suple

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
witam panowie mam prośbę czy mógłby ktoś rozpisać cykl na dece+winko jak dokładnie stosować żeby dało jakiś efekt proszę też o podanie dokładnie jakich supli i czego potrzebuje do tego cyklu(jeśli chodzi o suple to chodzi mi o Olimpowskie)do tego jeśli można dołożyc diete...z góry dzięki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 82

Wzrost: 173

Obwód klatki: 103

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 84

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 38

Staż na siłowni: 5 lat z przerwami

Ilość spożywanego białka: wysoko

Ilość spożywanych węglowodanów: niska

Ilość spożywanych tłuszczów: niska

Opis przebytych cykli sterydowych: tylko suple

Trening: 3 dni w tygodniu plus aeroby

Cel cyklu: budowa mięśni +siła

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ...

Poziom BF%: mały

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): normalny

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: tak

PPM podstawowa przemiana materii: tak

Wyciskanie leżąc (MAX): 120

Martwy ciąg (MAX): 120

Przysiad (MAX): 120
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
pierwszy cykl - jeden środek

po drugie dece łączy się z testosteronem ze względu na jej specyficzne działanie progesteronowe. krótko mówiąc - faja szmata. deca to dość długi środek i nie ma sensu go krótko brać. a z drugiej strony ciągnięcie przez 12 tyg obok deki winstrolu to gehenna dla wątroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
a gdyby tak zacząć brać winko w 5 tygodniu deci??i ciągnać do 12 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
patrz pierwszy mój akapit

po drugie tak jak wspomniałem deca jest długim środkiem i kumuluje się w organiźmie. a to znaczy, że potrafi siedzieć jeszcze 5-6 tygodni po odstawieniu. więc dalej policz sobie jak dlugo byś musiał brać wino

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2011-03-02 01:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Sam testosteron prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
a czy sama deca była by dobra?nie chce brać teścia ze względu na owłosienie którego i tak jest wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Najgłupszy pomysł jest parę postów o tym poczytaj . bez teścia to nie kuracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
"a czy sama deca była by dobra?nie chce brać teścia ze względu na owłosienie którego i tak jest wiele..."

Chłopie, czy ty czytałeś co ja napisałem? Bo ty chyba w ogóle nawet nie zrozumiałeś po co byś miał brać wino tak długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
czytałem co napisałeś...więc wyjaśnij bo nie rozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
deca to bardzo wredny środek. a właściwie nie deca tylko nandrolon który jest w popularnym sterydzie deca-durabolin serwowany pod postacią estru dekanian nandrolonu.

Nandrolon nie oddziałuje jedynie z receptorami androgenowymi ale także z progesteronowymi co z kolei skutkuje z większą podażą prolaktyny. To tyle z suchych faktów.

Jesteś dorosłym facetem więc pewnie nie raz uprawiałeś seks z kobietą, a jeżeli nie to sam ze sobą. I jak to jest? Jesteś podniecony, jedziesz, jedziesz, strzelasz... i nagle robisz się jakiś zmęczony, czasami smutny, faja zaczyna więdnąć i tracisz ochotę na seks na jakieś 20 minut. A wiesz dlaczego tak się dzieje? Właśnie przez PROLAKTYNĘ!

Prolaktyna to jest chyba najbardziej antyseksualny hormon jaki mężczyzna ma w swoim organiźmie. Nie tylko zniechęca nas do seksu i wprowadza w depresyjny nastrój ale także bardzo silnie blokuje produkcję wlasnego testosteronu.

Biorąc więc dekę podwyższasz jej poziom. A nie biorąc testosteronu po prostu organizmowi zaczyna brakować androgenów. Nie raz i nie dwa pisali na forum młodzi ludzie którzy brali samą decę, że po 3-4 tygodniach faja zaczęła im wisieć niczym mokra szmata na kiju. Po prostu zabrakło im androgenów, męskich hormonów odpowiadających m.in za funkcje seksualne, a jednoczesnie posiadali nadmiar prolaktyny. Zjawisko to w żargonie kulturystycznym zostało nazwane "deca-dick" (dekowy ***** w luźnym tłumaczeniu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
tak czytałem na ten temat wiele(akurat teraz nie jestem w związku więc nie powinno być problemu) ale raczej interesuje bardziej strona druga przyrostów i to że nie wywołuje owłosienia...a ile bym potrzebował tego teścia w razie czego? a co z tym winem dać sobie spokój czy dało by radę to połączyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanozolol

Następny temat

doradzcie pierwszy cykl

Wiecej