SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl ! Metanabol , Proponat, Winstrol, I RAZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2741
1.WIEK:24
2.WAGA:86
3.WZROST:182
4.WYMIARY:
BICEPS:42,5
KLATA:
UDO:62
TALIA:85
5.STAZ NA SILOWNI:5 lat
6.DIETA
BIALKO:3 - 4
WEGLOWDANY:2
TLUSZCZ:2
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie bylo
8.TRENING: 3 x tydz HST 2 x BOKS
9.CEL CYKLU:dobra jakosc miesnia, definicja
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%11- 12
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):mezo
13.STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:raczej nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 140
martwy ciag :
przysiad :

PYTANIE: Moje pytanie brzmi
Chcialbym zrobic swoj pierwszy cykl, niestety jestm w mega rozterce, obserwuje forum od dobrych kilku lat, ostatnio dzial doping, i z tego co czytam to nie ma juz dobrych sterydow, same walki, Chcialbym zrobic pierwszy cykl , ale nie wiem na czy, nie wiem czy meta , wino, deka, testostron, nie wiem rozwniezx z jakiej firmy aktualnie mam najwieksze szanse na to by trafic na dobry koks a nie na wy***e, nie zalezy mi na maise, chcialbym polepszyc definicje i jaosc miesnia oraz sile, PROSZE O POMOC! DZIEKI

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 86

Wzrost: 182

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 42,5

Obwód talii: 85

Obwód uda: 62

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 5 LAT

Ilość spożywanego białka: 3-4

Ilość spożywanych węglowodanów: 2

Ilość spożywanych tłuszczów: 2

Opis przebytych cykli sterydowych: nie bylo

Trening: 3 x tydz HST 2 x BOKS

Cel cyklu: dobra jakosc miesnia, definicja, sila

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: 10-11

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): mezo

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie

PPM podstawowa przemiana materii: .

Wyciskanie leżąc (MAX): 140

Martwy ciąg (MAX): 200

Przysiad (MAX): nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Oj, oj, oj, Pany. nie róbmy tutaj gnoju. Po co te najazdy jeden na drugiego? Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny i mamy podobne zainteresowania więc nie ma sensu się sprzeczać;) U niektórych tej gliny jest trochę więcej a u innego mniej, ale to tak na marginesie

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
prop TESTOLIC 1-8 100mg e2d dobra micha i nie ma chooya zeby cos bylo nie tak

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-01-12 15:30:49

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2741
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2741
a co myslicie na metanabol na pierwszy cykl, jak bede trzymal diete to nie spuchne za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Lepszy prop. Meta po bebechach ci pojedzie.

dziekuje tym co są i byli, p******e tych co sie odwrocili

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
prop

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
lukasz181 a co Ty mozesz wiedziec o saa??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Prop+metka,albo sam prop.Jak trafisz wszystko oryginalne to bedziesz zadowolony-ja jestem.Nie ma co przeginac przy pierwszym cyklu.Nie zapomnij o oslonkach w przypadku metki.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Mocny a powiedz mi co ty wiesz... bo z tego co widze to na kazdym temacie odpowiadasz podobnie i jest to z tego co zauwazylem wiedza ksiazkowa

na pocztatek radze ci i tak 100 mety. przez 4 tyg. zjedz to odblokuj si poprawnie i po paru miesiacach po tym wbij propa i wino. najpierw musisz zlapac cos masy zeby to ubic zrobic jako taka definicje. nie mowie tu o poprawnej separacji miesnia.

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Mocny a powiedz mi co ty wiesz... bo z tego co widze to na kazdym temacie odpowiadasz podobnie i jest to z tego co zauwazylem wiedza ksiazkowa

na pocztatek radze ci i tak 100 mety. przez 4 tyg. zjedz to odblokuj si poprawnie i po paru miesiacach po tym wbij propa i wino. najpierw musisz zlapac cos masy zeby to ubic zrobic jako taka definicje. nie mowie tu o poprawnej separacji miesnia.

Mocny chyba jednak troszkę się zna;) 100 metki przez 4 tygodnie to za dużo, raczej lepiej by było rozłożyć to na 6. Nie wiem tylko po co proponujesz facetowi taki syfiasty środek skoro może sobie zapodać propa... Chciałbym jeszcze dodać, że chłopak wyraźnie napisał, że mu na masie nie zależy. Nie każdy chce być zalanym świniakiem, knowwhatimsayin nigga?

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
jesli dorazu bedzie robil definicje itd. to wkrotce z niego zostanie smieszny sychy skwarek. juz nie jednego znam co tak robil wlasnie. dobra widze ze ****nia na tym forum sei zrobila nie to co pare lat temu jeszcze bylo. wchodza jakies cieniasy i ukladaja cykle z cupy nie biorac pod uwage co sie moze stac pozniej itd. jaro po za tym nie kazdy chce byc suchym czyms. i jak do mnie pijesz to mozesz sie od*******ic bo pewnie sam ****a wiesz a to co ja wiem pozostanie we mnie i jestem przekonany ze jakby koles polecial jak poweidzialem byloby znacznie lepiej bo jak napsialem potem wino i prop i kto bedzie tlustym swinaikiem polglowku. kruw ajak mnie takie palanty wkruwiaja. dobra widze ze nie ma tu po **** siedziec. kupa gowna sie z dzialu doping zrobila naraziowa

Siła rodzi się tylko z bólu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z cyklem. Proszę o porady

Następny temat

Wielka prosba

WHEY premium