SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
1. WIEK: 23
2. WAGA: 100
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: niewiem
-udo: niewiem
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2.5
6. DIETA:
-białko: 200+
-węglowodany: 300-500
-tłuszcz: 60-70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron enanthan 16 tygodni
8. TRENING: sila/pompa
9. CEL CYKLU:budowa masy miesniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): umiarkowane
13. STAN ZDROWIA: git
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 100



Witam .

Jestem na cyklu od 3 listopada
testosteron enathan 500mg na tydzien
boldenone 800mg na tydzien

teraz wszedlem na 750 tescia cypio
a boldenon zostal bez zmian


hcg bilem dwa razy co 5 tygodni

2x2500
2x2500


pytanie jest takie bo kolezka wspomnial ze powinienem zaj**ac prowiron podczas cyklu ,jesli tak dlugo ciagne tego tescia
dlatego tez pytam tutaj ,co to dokladnie ten proviron ,jakie ma dzialania i czy powinienem go zazyc

badania bede robil 27-30 marca bo wtedy bede mogl i wtedy wrzuce dokladnie wyniki ,lecz wlasnie chcialbym sie dowiedziec na temat tego provironu

drugie pytanie czy jesli wbilem hcg co 5 tygodni i przerwalem bo nie czulem takiej potrzeby to cos sie stanie ? kolezka mowil ze to nie jst za mocno blokujacy cykl (ze niema deki) dalej wbijac hcg co 5 tygodni ?>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Krotko mowiac "kolezka" nie nalezy do grona osob ktorych powinienes sluchac w kontekscie doradztwa nt saa.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
i troche mi spadlo libido na cyklu ,wiadomo czego to przyczyna ? (oczywiscie wiem ze z magicznej kuli nikt tego nie wyczyta ) badania to podstawa lecz beda dopiero 27-30 marca ale moze jakies wskazowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
znając zycie pewnie Ci estradiol podbiło , zrob badania , wbiles Hcg do tego leci 750 testa... standard pakiet E2,Prolaktyna,Progesteron,test...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Czyli ostatni raz biłeś HCG ok 6 tygodni temu tak? Kiedy zaczął się problem z libido??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Ostatnie hcg bylo w styczniu w polowie problemy zaczely sie teraz lekkie ale sa ,worek od jaj jest tez mniejszy to mnie bardziej zmartwilo i libido slabsze

Pytanie czy dalej bic hcg i ten proviron bo kolezka mowil ze powinienem zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Badania pisalem zrobie 27-30 marca bo wtedy mam mozliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To wbij to HCG i zobaczysz jaki będzie rezultat. Być może powinieneś dalej wbijać co 5 -6 tygodni, skoro wtedy było OK Ja wibjam co 4 i to jest dla mnie optymalne. Wbij zobacz co się zadzieje i wróć z relacją. HCG też ma wpływ na samopoczucie i libido. Proviron też. Zobacz hcg a póżniej ew. możesz z provironem działać. Lecz nie jest on konieczny na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Jakie proponujesz dawki hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Takie jak biłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Po hcg e2 moze wybic jeszcze bardziej,
Zmniejszenie obieteosci jader napewno nie jest tu przyczyna spadku libido

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Z libido nie jest az tak zle pol dnia kuska stoi moze od zmeczenia czasem libid slabe ,chodzi o objetosc wora od jajec ...dlatego mysle zeby zaj**ac te hcg i dalej pytam co z proviroenm ,na co on jest i czy podczas cyklu mozna ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl + problem

Następny temat

Hgh - problemy z zastrzykami penem

WHEY premium