SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyk kreatynowy pomiędzy cyklem Mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Siema niedawno skoczyłem cykl na mecie efekty jak o takie, mam zamiar następny cykl na SSA zrobić za jakieś 4-5 mies i w tym czasie chce zrobić cykl z Nitrobolonem 2 i mono do tego.Wcześniej nigdy nie brałem nitrobolona czy po 1,5 mies odstępu od mety starczy żeby zacząć ten cykl i czy efekty powinny być takie jak przed brania mety czy mniejsze??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kretę powinieneś dać odrazu po mecie
a efekty to już sprawa zależna od wielu czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
kretę dałem po mecie,ale czy po odstępie od krety po mecie mogę zrobić cykl na nitro2 i mono a później znowu jakiś cykl saa. I czy efekty na N2 i mono będą takie same jak przed braniem mety czy już słabsze

Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2011-05-31 11:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pisałem Ci, że efekty będą zależne od wielu czynników
i po mono i po mecie rób tyle przerwy ile trwał cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
ok ale poprzedni cykl z metą wpłynie jakoś na ten cykl czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
ok ale poprzedni cykl z metą wpłynie jakoś na ten cykl czy nie?
chodzi mi o to czy opłaca się kupować N2 i mono czy lepiej nie, i zrobić 2gi cykl na saa
sory za post pod postem ale przypadek




Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2011-05-31 17:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Troche nie ogarniam. Po mecie robisz cykl z kreatyna na około 1.5 miesiaca z faza nasycenia. Z tego co wiem cykle mozna co 1.5 miesiaca kreatyny robic.

Kreatyna ,a SAA to dwie inne sprawy, jednakze wiążą sie ze soba jezeli chcesz ograniczyc spadki po cyklu SAA.

Przykładowo ja robiłem ostatnio miesiac na mono, potem wrzuciłem mete na 5 tygodni i odrazu po rzucilem kreatynke na 1.5 miecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
chodzi mu o to, czy przez to, ze 1,5 miesiaca temu skonczyl cykl na mecie i (na zminimalizowanie spadkow) kreatynie, obecny cykl na nitro + mono pokopie słabiej/tak samo, niz gdyby cyklu sterydowego nie bylo. Inaczej - czy tamten cykl wplynie na planowany cykl kreatynowy, zakladajac, ze wszystko inne (dieta, trening...) bedzie takie samo, porownujac do tego jakby tamtego cyklu nie bylo

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-05-31 19:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Dokładnie sączyłem cykl na mecie 2,5 mies temu i zarzuciłem na zminimalizowanie spadków mono,1,5 mies temu teraz zamierzam zrobić cykl na N2+mono i pokopie mnie słabiej/czy tak samo, jakby cyklu sterydowego nie było.

Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2011-06-05 21:51:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy cykl ?

Następny temat

2 cykl.

Wiecej