SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
aDw


a apropos iphona to poluje na x-a



Zmieniony przez - aDw w dniu 2017-09-14 08:47:24


Ja odpuszczam. Nie ma tam nic wartego 5k PLN. Nie pokazali kompletnie nowego, więc niech się gonią

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
musze cie gonic w unoszeniu:D


nie wiem jak Bzyku ale u mnie jak ida wczesniejsze serie to wlasnie ruch jest w większym zakresie nie co i nie ma takiego ruchu w stawie łokciowym, a wiadomo jak sie juz dowali ciezaru to tez inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie nie ma wcześniejszych serii hehe. Tylko rozgrzewka 10, 15, 20kg.
Zaraz nowy plan, to już tego i tak nie będę robił w ten sposób pewnie.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z czego są zrobione te gofry z poprzedniej strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
wiktor.grybos
Z czego są zrobione te gofry z poprzedniej strony?


Hehe mix bezglutenowy 75%, mąka pszenna razowa 25%, jajko, mleko. No i na górę wpc, bitą śmietana i czekolada 90%

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Tak jak pisalem zadne czepialstwo czy zlosliwosc z mojej strony a bardziej chec poznania powodu takiej techniki. Hmm a ja Ci powiem ze np. Dennis James, Markus Rühl czy np. Adolf Burkhardt i wielu innych takim jak to okreslili kozaki wyzej "pedalskim" machaniem zbudowali potezne barki Sam jakos na brak barkow nie narzekam a wykonuje wlasnie jak ww. Panowie i @Domis,ktory sie zajal moim deficytem Barkow. Czy ciezar ma az takie znaczenie? Dla mnie to kombinacja ciezaru i techniki nigdy jedno kosztem drugiego. Sam podrzucam czy wspieram sie nogami ale tak jak mowie dzwigam minimum 2 x wyzej co dla mnie osoboscie ma znaczenie. Ciezarow uzywam tez nie duzo mniejszych jak ty. Skoro tobie tak wchodzi to super bo jak by nie bylo znasz swoj organizm najlepiej. Kwestia techniki w BB to buzliwa kwestia i zdan tyle co cwiczacych ale jako ze sam wspomniales o technice to wtracilem swoje 5 groszy Mam nadzieje ze to nie problem

P.s Co to Pompy to powiem Ci tylko nie jest to wykladnik dobrego treningu ale uzywajac srednich i duzych ciezarow pompa jest i dla mnie musi byc, bo skoro trafiam w trenowany miesien to sila rzeczy musi naplynac do niego krwi. Dlatego stosuje kombinacje cwiczen i mieszam zakresy powtorzen.



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 14.09.2017 11:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dla mnie podstawa na barki to ciężkie wyciskania hantli / sztangi, później Wznosy bokiem raz ciężko kosztem techniki innym razem tez ciężko ale bardziej technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Gugcio, to ogólne forum i każdy ma prawo napisać na co ma ochotę . Tak jak każdy ma prawo trenować jak mu odpowiada

W kwestii techniki przy bicepsie np. (jak go trenowałem) też nikomu nie polecam brania ze mnie przykładu


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-14 11:54:39
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ciesze sie, tez nie jestem papiezem techniki poprostu mnie to zaciekawilo ale wytlumaczyles i wszystko jasne. Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230




Niezbyt widzę tu to nasze 'pedalskie' machanie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium