SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe dzięki.

Mati, bez przesady, tam po prostu jest dobre światło. Ale nie ukrywam, że się dzisiaj podbudowałem lekko

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
to mnie dogoniłes:D

a forma naprawde wygląda bardzo fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Kurde że wy dajecie zrobić dobry trening na czczo. to naprawdę was podziwiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
sam daję radę bez i znam masę osób co tak trenują, nic nadzwyczajnego - kwestia przestawienia się i odpowiednio dobranej michy na pewno

nie wiem co w tym dziwnego, a juz tym bardziej na odpowiedniej 'suplementacji'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A ja uważam, że to kwestia przede wszystkim głowy. W DT wsywje o 5 i pierwszy posiłek jem po treningu koło 8:30. A w DNT po 45 min już mi się słabo robi bez jedzenia

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
ja powiem szczerze że mnie muli i na bełty zbiera jak sobie nie zjem żadnych węgli przed treningiem siłowym.Cardio na czczo spoko ale siłowy coś nie teges..:/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mam to samo. Na trening na czczo nie wyjdę bo mnie na mdłości bierze
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Bomba, szczególnie to bokiem, masywnie i estetycznie!

Jw, ja przed siłowym najlepiej kombinacja BWT, nawet po białkowo-tłuszczowym jestem słaby i głodny po 30minutach
Wstaję rano i muszę zjeść, bo już mnie ssie i mdli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mnie nie tyle, że ssie i bierze na mdłości ale zwyczajnie po posilku btw, gdzie tych wegli nie musze dawac dużo ale jednak(te 40-60gr) trening wydaje mi sie efektywniejszy. Pomijam pompę, bo nie o to chodzi ale mam więcej siły, energii i ochoty na trening, zwłaszcza w jej dalszej części. Bywały okresy, że trenowalem po b-t ale to nie było to. Może faktycznie kwestia głowy jak Bzyku pisze. Natomiast mitem dla mnie jest, że tłuszcz "trzyma Cię dłużej" jesli chodzi o sytość, brak ssania. Czy to dnt czy jak się zdarzały dt, gdzie jadłem bt bez wegli to ssało mnie bardzo szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie siłowo czy wytrzymałościowo zero różnicy czy na czczo czy nie.

Za to w DNT nie myślę i ciężko mi się skupić dopóki nie zjem węgli (pierwszy mam B+T).

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium