SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wjechał jak zły . Na prawdę rewelacja! Później wrzucę wypiskę
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
03.09.17

Przez ostatnie 2 dni -2kg na wadzę. Na pewno wczorajsze 3h na kolarzówce miały na to wpływ, ale wczoraj też był -1kg. Dzisiaj na czczo przycisnąłem też ostro bieg w terenie 30 min ze średnim tętnem 150bpm, więc no mercy jeśli chodzi o podładowanie dzisiaj


Trening
Klatka:

1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 6x95kg; 6x100kg; 6x105kg; 6x110kg; 6x115kg
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - 10x42,5kg; 8x42,5kg; 8x40kg
3. Wyciskanie sztangi na ławce skos dodatni - 10x60kg; 10x60kg tempo 41x0
4. Fly press - 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x22,5kg
5. Rozpiętki na bramie klęcząc - 15x4szt.; 15x4szt.
6. Dipsy - 3x MAX ciężar ciała

Rano na czczo 30 min biegu w terenie.
Po siłowym 30 min orbitrek.

Pierwszy trening klatki od czasu akcji z ręką. Wyciskania idą ogólnie bez problemu. Udało mi się w końcu zaliczyć 6x115kg na sztandze.
Przy sztangielkach pomyliło mi się, że ma być po 10 powtórzeń, a nie 8. Dorzuciłem 42,5kg zamiast 40kg i zrobiłem te 10 , ale w kolejnych już słabiej hehe.
Rozpiętek nie ma opcji, żebym robił, więc zrobiłem fly press mniejszym ciężarem z wolną fazą negatywną i rozpiętki na bramie mocno mniejszy ciężar, większy zakres powtórzeń i dłuższy negatyw. Ogólnie jakoś poszło i myślę, że w ten sposób jakiś progres może być.


Dieta - LC/LF/CHEAT
CARDIO
1. Omlet białkowy z twarogiem.
2. Kajzerki z szynką i warzywami.
TRENING
3. Pulled Pork XL
4. Gofro-rożek
5. Indyk z warzywami chińskimi zapiekany w papierze ryżowym.
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .












Pulled pork mistrzostwo świata. Szarpana wieprzowina w pampuchu na parze, w środku mega pasujący lekko ostry sos, orzeszki ziemne i jakaś trawa . Na prawdę dawno nic tak dobrego nie jadłem.
Gofro-rożek Oreo totalnie mnie zawiódł. Ledwo coś poczułem. Ale przynajmniej odhaczone, bo i jego i Pulled Porka chciałem zjeść już od wiosny.

Ogólnie ze standardowej rozpiski wyleciało dzisiaj 35g fatu i 350g węgli i weszły za to te cheaty jak wyżej. Do tego wczoraj na kolarzówce ok. 2k kcal deficytu zrobiłem i dzisiaj nadprogramowe cardio ok. 400kcal, więc reasumując? Jestem na bank na minusie, ale jednak nie jadę po lody . Zostawię sobie miejsce na kolejną okazję . A będzie to na pewno pizza włoska + jakiś deser. No i wino w większej ilości, chociaż popijam sobie od czasu do czasu po 2 lampki wytrawnego czerwonego.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs przed cardio
FitWhey Tri Creatine Malate - 7g na czczo i 7g po treningu
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem siłowym
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego i 15g przed cardio
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym i 5g przed cardio
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale musicie mieć tam super trasy do jazdy. U nas jest lipa totalna. Co chwile kończy się ścieżka rowerowa, co 100m przejście przez ulicę itp. :/

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Ja napiszę może beż żadnej urazy Bzyku ale to troszkę śmieszy jak piszesz "jestem kolejny raz na minusie" - nie ma tak dobrze,kaloria nie jest równa kalorii,połączenia makro i mikro składników które występują w typowych czitach psują nam bardzo mocno wrażliwość i nic tu nie zmienia fakt,że mamy mniej kalorii.A potem jest wielkie zdziwienie,że coś za szybko ta forma zaczyna się psuć mimo niedużej liczby kalorii i sporej aktywności.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870173
A no dokładnie. Zresztą już chyba Łukasz tłumaczyłeś to Caykowi, że na masie taki IF i wpuerdalanie w jednym posiłku 200g ww i 100g fatu to głupota, i to nic że makro się zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cayek, we Wro ścieżek akurat jest cała masa, ale nie na kolarzówkę. Krawężniki mimo, że niskie, kostka itd, to nie te klimaty. Dlatego ja zapinam poza miastem normalnie po drogach.

Luki, zdaję sobie z tego sprawę i jestem świadomy, że pieprzy się przez to wrażliwość. Część rzeczy, jak np. że jestem na minusie i coś jeszcze mogę dojeść piszę z przymrużeniem oka . Ogólnie na pewno lepiej, że jednak ten deficyt staram się robić, niż jakbym opychał się dodatkowo poza tym co jem na co dzień, ale wiem że to i tak nie załatwi sprawy
Natomiast z jedną rzeczą nie tyle, że nie mogę się zgodzić, ale gwoli sprostowania dawno nie narzekałem, że mi forma ucieka. Ucieka, bo ucieka. Czy żałuję? Nie powiem, że trochę gul wali jak widzę foty z okresu startowego, ale teraz jest pora abym odżył towarzysko i poukładał sobie życie(jem „syf” tylko przy okazji jakichś spotkań, a nie jak rok temu co weekend nawet samotne wycieczki od knajpy do knajpy), a nie trzymał formę. Młodszy niestety się już nie robię


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-03 20:04:57
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Amen!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
BzykuDG

Natomiast z jedną rzeczą nie tyle, że nie mogę się zgodzić, ale gwoli sprostowania dawno nie narzekałem, że mi forma ucieka. Ucieka, bo ucieka. Czy żałuję? Nie powiem, że trochę gul wali jak widzę foty z okresu startowego, ale teraz jest pora abym odżył towarzysko i poukładał sobie życie(jem „syf” tylko przy okazji jakichś spotkań, a nie jak rok temu co weekend nawet samotne wycieczki od knajpy do knajpy), a nie trzymał formę. Młodszy niestety się już nie robię



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-03 20:04:57


AMEN x2
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Bzyku, ale tak pół żartem to i tak wychodzi co weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dejwikkk
Bzyku, ale tak pół żartem to i tak wychodzi co weekend


Mówiłem, że towarzyski jestem heh.

No co tu dużo mówić. Nie oszukujmy się, nie jestem stworzony do BB. Już pomijając kwestie głowy, ale kośćca też nie mam najlepszego. Do tego jestem mocno po 30stce i moje życie nigdy z BB nie będzie związane, więc staram się znaleźć złoty środek, żeby jakoś wyglądać i przy okazji nie dać się zwariować.
Ogólnie, żeby znowu nie wyglądać tak


Czy tak.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-09-03 20:25:47
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium