SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2907487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Baby face już jest, także startówka albo siedzi, albo jest blisko

Zazdroszczę Bzyku psychy do redu, ja to jednak zwykle słabo ten okres przechodzę :-/

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No z twarzy w tym tygodniu zeszło mi fest. Każdy mi to mówi, kto nie widział mnie nawet kilka dni.

Ale co tu do zazdroszczenia? Przecież to normalny okres, tylko podjadać nie można . Chociaż ja na masie też nie podjadam, chyba że robię planowanego cheata.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Normalny okres, tylko aktywnosci wiecej a jesz mniej, nie mozesz zjesc nic nadprogramowego i "dobrego" jestes nieszczesliwy i ciagle zmeczony a wszystko cie irytuje no ale to tylko u mnie %) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No jeśli tak do tego podchodzisz, to faktycznie słaba opcja

Ja to bardziej widzę tak, że jest to okres, kiedy każdego dnia rano widzę jak coraz lepiej wyglądam (zakładając, że idzie wszytko zgodnie z planem ), czuję się lepiej, mieszczę się we wszystko bez skrępowania, twarz mi młodnieje o kolejne 5 lat i dvpy i kolesie obczajają wszędzie moje pocięte i nawalone kablami łapy!

A zmęczony nie jestem wcale, lubię więcej aktywności i irytuję się tylko jak jestem bezpośrednio przed posiłkiem
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
cvfdbkz
Normalny okres, tylko aktywnosci wiecej a jesz mniej, nie mozesz zjesc nic nadprogramowego i "dobrego" jestes nieszczesliwy i ciagle zmeczony a wszystko cie irytuje no ale to tylko u mnie %) :D


No u mnie podobnie chociaż tego nie chce ale ja mam dodatkowy czynnik jakim jest więcej pracy w tym okresie (letnim) to wiadomo jak człowiek głodny przemeczony to bardziej rozdrazniony ;) ale wszyscy zauważyli się szybiej się wkurzam i czepiam bardziej w pracy ale na szczęście mam taką ekipę ze każdy mnie dobrze zna i się o nic nie wkurza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
No jeśli tak do tego podchodzisz, to faktycznie słaba opcja

Ja to bardziej widzę tak, że jest to okres, kiedy każdego dnia rano widzę jak coraz lepiej wyglądam (zakładając, że idzie wszytko zgodnie z planem ), czuję się lepiej, mieszczę się we wszystko bez skrępowania, twarz mi młodnieje o kolejne 5 lat i dvpy i kolesie obczajają wszędzie moje pocięte i nawalone kablami łapy!

A zmęczony nie jestem wcale, lubię więcej aktywności i irytuję się tylko jak jestem bezpośrednio przed posiłkiem


Zarabiste podejście :) i mnie w tym roku i tak dużo lepiej przez to ze mniej błędów popełniłam na tej redukcji ,ale na masie się nigdy nie ograniczam jak coś chce zjeść dlatego redukcja mi bardziej doskwiera , w tym roku chce masę rozegrać dużo lepiej i za rok będzie kosa ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie w pracy jest trochę inny problem, bo pracuję z Klientami. Jednak pod koniec redukcji mózg trochę na mniejszych obrotach pracuje i czasem daje się to odczuć jak się zawieszam heh. No i na Tussi czasem zdarza mi się kogoś zagadać, a na Heliosie mam problemy ze składnią

A tak poza tym, to jest ok

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Czego się nie robi dla prążkow na tyłku %)

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Myślę Mikołaj, że mi to nie grozi


19.06.17

Trening
Plecy + łydka:

1. Ściąganie wąskie uchwytu neutralnego przed klatkę - 15x85kg; 12x100kg; 10x115kg; 8x130kg
2. Wiosłowanie na hammerze chwytem neutralnym - 12x35kg; 10x37,5kg; 5x5 x37,5kg; 5x5 x40kg cluster set
3. Front pulldown na hammerze - 12x30kg; 10x32,5kg; 8x35kg; 8x32,5kg obciążenie na stronę
4. Wiosłowanie podchwytem na hammerze - 12x30kg; 10x30kg; 8x35kg; 8x35kg
5. Ściąganie uchwytów na siebie na hammerze - 12x32,5kg; 5x5 x35kg; 5x5 x35kg cluster set; obciążenie na stronę
6. Wiosłowanie sztangielką jednorącz w podparciu na ławce - 12x25kg; 12x22,5kg; 12x22,5kg
7. Ściąganie linek na prostych rękach na wyciągu - 12x8szt.; 12x8szt.; 12x7szt.

8. Wspięcia stojąc - 4x MAX
9. Wspięcia siedząc - 4x MAX

Na koniec 24 min interwału.
Wieczorem 50 min kolarzówka w terenie.


Już powoli zaczynam tracić moc. Co prawda w pierwszym wiosłowaniu delikatnie dołożyłem, ale już przy kolejnych ćwiczeniach zmniejszałem obciążenia w ostatnich seriach, bo zaczynałem ciągnąć łapami i technika robiła się coraz gorsza.
Więc niestety forma kosztem ciężarów, ale na to jeszcze mam nadzieje przyjdzie czas.

Po siłowym od razu 14 minut interwału z rozgrzewką i uspokojeniem.
Popołudniu 50 min na kolarzówce. Przyszedł mi nowy zegarek sportowy i zajarany musiałem go od razu przetestować . Mega jest!



Dieta - HC:
TRENING

1. Omlet jaglany z nektarynką i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
2. Indyk z ryżem i warzywami.
3. Kurczak z ryżem, waflami ryżowymi i warzywami.
4. Naleśniki ryżowe z kazeiną i truskawkami.
5. Potrawka z udek.
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i awokado.




Po konsultacji z Adamem małe zmiany w diecie, a mianowicie częstotliwość ładowań. Teraz zamiast 7-8 dni będą co 5-6 i ocenimy czy dalej 480g węgli czy teraz 600g. Chociaż trochę plan krzyżuje mój wyjazd służbowy za 1,5 tygodnia, ale już wszystko obliczyliśmy, żeby wstrzelić się z ładowaniem w czasie wyjazdu


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Polary bardzo dobre Zwłaszcza ta wersja.

Ps. Je**es się z data ^^ czuwam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej