SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Suchutko jest. I siedzi ci w sumie tam gdzie mi (dół pleców) - daj cynka jak to atakujesz (chyba, że po prostu czekasz aż zejdzie) :P
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Juz jest chyba lepiej biz rok temu :)
Powidzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No Marian, w tym roku to moje nogi najbardziej mnie zaskoczyły. Ciekawe czy się tyłek pokaże hehe.

Cayek, z doświadczenia wiem, że nic z tym nie zrobisz. Trzeba ciąć, żeby zeszło ile da radę, a pozostałość i tak dopiero zejdzie mi na odwodnieniu.

Mati, dzięki, ale tak jak mówi Przemo, jeszcze to nie to.

Dzięki Przemo.
Zastanawiam się na ile, jeśli w ogóle, Novo ogranicza i „psuje” nabicie sylwetki.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Cóż, skoro 3 dni chamskiego żarcia prawie do porzygu i brak treningu nie było w stanie mnie porządnie nabić to raczej bardzo "psuje" nabicie. Zwłaszcza, że ja do dużych nie należę, a skoro taki "mini kulturysta " nie jest w stanie się na tym nabić to gdzie tu ktoś większy ode mnie.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Cayek
Suchutko jest. I siedzi ci w sumie tam gdzie mi (dół pleców) - daj cynka jak to atakujesz (chyba, że po prostu czekasz aż zejdzie) :P


U mnie ten dół plegara to tez zmora i też mi tam teraz najwiecej fatu siedzi... Zaczęło w widoczny sposób cosik schodzić dopiero pod koniec redukcji ale i tak nie zlazło jak widać. Podejrzewam ze powodem było to co napisał Bzyku, brakło ubicia estro ale w to już się nie chciałem bawić bez zawodów w planie.

Czyli suma sumarrum jak Bzyku; czas+zabicie estro. Wczoraj o tym tez Luki na live mówił - mus jak walczymy o pręgi na dupsku, pocięte nogi i zero fatu na dole brzucha czytaj forma pod zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No ja estro zbijam miesiąc przed (chyba letro tabs e2d ubije estro do zera bijąc 250 mg week) i nogi powoli się poprawiają i chyba coś minimalnie rusza z dołu pleców...Poza tym u Ciebie ? Jakim cudem jak na twarzy masz śmierć i bary tak pochlastane, że o matko... Przerąbane.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie ma szans, żeby estro nie było bliskie zeru jak walisz tyle Letro.

A u mnie tymczasem z rańca poszła kolarzówka. Prędkość mała, bo chciałem trzymać tętno w granicach 125ud/min.


Potem godzinę czasu ćwiczyłem mięśnie głębokie brzucha i robiłem wszystkie zestawy rozciągające i rolowanie.
Z tym brzuchem masakra! Siedzę teraz i mnie tak napieprza hehe. To znaczy, że faktycznie słabo tam u mnie.
Sprawdziłem też zajęcia z Pilatesu u mnie na siłce i będę chyba chodził w piątki na 19:00 . Prócz jutra, bo ciąg dalszy wynoszenia gruzu i wnoszenia na górę 25kg worków z zaprawami itd. Jakoś tego nie widzę, szczególnie że mam też trening nóg, ale zrobię go chyba wieczorem jak będzie moc.


A teraz się zbieram do kina na Słoneczny patrol
The Rock tam gra, więc musi być kozak . No i Efron, ale to już bardziej pewnie moja koleżanka będzie się jarała


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-06-15 14:47:36
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Cayek
No ja estro zbijam miesiąc przed (chyba letro tabs e2d ubije estro do zera bijąc 250 mg week) i nogi powoli się poprawiają i chyba coś minimalnie rusza z dołu pleców...Poza tym u Ciebie ? Jakim cudem jak na twarzy masz śmierć i bary tak pochlastane, że o matko... Przerąbane.


Niestety moja twarz do pieknych nie należy bez znaczenia w jakim okresie jestem Każdy chyba ma takie jakieś co najmniej jedno, j**an** miejsce z którego pozbyć się fatu/wody to nie lada wyczyn i idzie zawsze jak krew z nosa... Trzeba przywyknąć i wpoić w siebie w uj cierpliwości - dlatego też nie każdego na scenie stać pewnie na pochalstane dupsko

Bzyku, dawaj recenzje Słonecznego od razu.


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-06-15 18:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zaj**icho! Polecam!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium