SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe dzięki Mati, one zawsze żyły własnym życiem
Zjadłem teraz kurę z BBQ i mistrz! W ogóle lekarz mi kazał kupować kurczaka Zagrodowego, żeby oczyścić organizm. Wczoraj pojechałem do Kerfa i kuwa 26zł za kg . To już wolę udźca wołowego kupować hehe. Jadę dzisiaj do Techo, bo jest normalny po 11,99zł . Ale wracając do Zagrodowego, to faktycznie czuć różnicę w smaku, ale nie kuźwa za 2x tyle!

Poza tym dziś mega bezsenność. Według opaski spałem ok. 2h. Wstałem z łóżka koło 5:30 i do teraz posprzątałem całą chatę, poprałem i zrobiłem jedzenie na 2 dni
Mam dzisiaj te nogi robić, ale wchodzą mi w dvpę po wczorajszym spacerze farmera... Będzie ból.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja pracuje w uk z chlopakiem co jego ojciec hodule na gruba skale kurczaki i jaja i wiesz co one maja z eko ?%) nazwe nic wiecej mowil ze jedza to samo i sa nawet BA trzymane z tymi nie eko %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja tez mam porównanie do swojskich kurakaów bo u mnie rodzice raz w roku hoduja dla siebie i wtedy naprawde jest mega róznica.

bzyku postaw na indyka calkiem inny jak kurak, ja wąłsnie teraz w 90% indyka ale zapas i sie ksonczyl co kiedys tam zorbiłem i kupiłem za 300zl bo po 17zł był :d ale widziałem ze do 11 czerwca jest w lidlu po niecałe 17zl za kg wychodzi pakowany po 800g moze dzis zahacze. Ale pewno wieczorem juz nic nie bedzie .


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-06-10 12:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No właśnie tak jak Mati pisze. Kij wie ile to ma wspólnego z naturalnością.

Marian, ok indyk dobry pomysł. Ale nie siedzę zbytnio w temacie. Indyka nie faszerują?!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
podobno duzo mniej ale to podobno

ale podam taki przykład bo ja zazwyczaj dusze, jak robie kuraka to spoor go znika i zostaje spoor wody na patelni a jak robie indyka to tej wody jest mało jeszcze musze jej nawet dolac, i nie znika go az tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Indyki szybciej zdychają od tego faszerowania. Nie są pompowane wodą, ale jakoś mi nie podchodzą w smaku :/

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale Marian, nabijanie wodą, a faszerowanie koksem, to co innego hehe. Kupię dzisiaj ze 2 paczki na spróbe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
niby tak ale jak nabijaja to kolejny minus :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja tez jem czesto indyka w smaku znacznie lepszy i nie ma tyle wody co kurak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Jedna z moich koleżanek ma uczulenie na antybiotyki którymi faszerowane jest mięcho. Jedynie lekarz pozwolił jej jeść dziczyzne - królik, dzik, sarna etc. Jak zje jakiegoś kuraka, indyka czy np. wołowine to dostaje takich duszności, że ląduje na OIOMie... Ponoć dziczyzne może jeść dlatego że te zwierzęta żrą naturalną żywnością i trzeba ich faszerować antybiotykami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium