SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Każdy na masie a formy jak na redukcji prawie

Ty w końcu kupujesz te buty od kilku tygodniu ,czy dokupujesz co tydzien nową parę bo co wejdę w dziennik po jakiejś przerwie -ja teraz około tygodniowej to widzę rozkimny nad kolejnymi butami

Co do sylwetki to bardzo dobrze wygladają nogi, na które długo narzekałeś, reszta konkretna również ....przeczuwam, ze forma będzie we Władku jeszcze lepsza niż rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
odnosnie butów jeszcze to mi nike nigdy nie pasowały, ta łyżwa mnie zawsze irytuje i z tych dwóćch kolorów nie wybrałbym żadnego


tak wiem - tylko namieszałem ale na zdjeciach prezentuja sie dosc srednio, chociaz czerwony na zywo moze robić fajne wrazenie o ile faktycznie jest to mocny czerwony, bo na fotce powyzej wyglada na dosc blady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bananku, Reeboki odesłałem, bo rozmiar nie ten o kolor słaby.

Teraz wziąłem te niebieskie Metcony. Głównie właściwości, potem wygląd. Tylko one wchodziły w grę i czerwone Reeboki Nano 6.0, ale tych nie ma już nigdzie w moim rozmiarze.

A co do sylwetki, no źle nie jest. Zobaczymy co wyjdzie na koniec masy i czy górę coś poprawię. Bo nóg już raczej nie zaleje, więc jedno z głowy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG


Teraz wziąłem te niebieskie Metcony. Głównie właściwości, potem wygląd.




Jakie wlasciwosci mają, mają piętę nieco podniesioną? Pytam poważnie, bez hejtu. Jak ktoś biega na poważnie inwestuje w konkretne asicsy, dzwiga ciezary i ma problem z mobilnością to powerlifty itp. Tutaj jakie mają wlasciwosci, bo kosztują nieco ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka mają właściwość, że wszystkie dupeczki się oglądają i o to głownie Łukaszowi chodziło przy zakupie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
wiktor.grybos
Taka mają właściwość, że wszystkie dupeczki się oglądają i o to głownie Łukaszowi chodziło przy zakupie


A no to wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No szczególnie te co przychodza o 6 rano, bo wtedy trenuję

Mega stabilna podeszwa, która przyda się do wioslowan, wyroków, MC. Do siadów mam Powerlifty.
Do tego są bardzo wygodne. Niedawno myślałem tak jak Ty. Do czasu jak nie założyłem Nano 6.0, a potem tych.

A cena 255, więc sporo mniej niż buty na codzień. Poza tym co tu dużo gadać, lubię kupować ładne rzeczy . A że ostatnio odesłałem 2 pary Jordanów, to musiałem się pocieszyć

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
prz1993
Banan na żywo metcony super się prezentują


wierzę na słowo w takim razie

Bzyku no tak to jest wlasnie z zakupami butów przez neta, ja do tej pory 2 razy kupowałem i dwa razy wymieniałem (w tym przy jednej parze dwukrotnie), ale akurat kupowałem jedne z nich na zalando ,a tam bezproblemowy zwrot i odsyłanie

co wiecej pamietam ,ze wtedy nie dosc ,ze 2 razy trzeba było wymieniac, bo rozmiarówka jakas dziwna i nie do końca sie to wszystko zgadzało (nawet z rozmiarem wkladki) to w tym czasie 2 razy cena szła w dół i w końcu jeszcze buty kupione blisko 50 zł taniej mimo iż kurier był u mnie łącznie 5 razy z tymi samymi butami przywoził i odwoził inny rozmiar

Tak wiec polecam zakupy na zalando %)
chociaz tu był moj pierwszy i ostatni raz poki co u nich


Ja z butów bardziej specjalistycznych kupiłem niecałe 1,5 roku temu Reebok CrossFit Lifter 2.0 i mimo iz specjalistą od obuwia nie jestem ,to pewne jest to ,ze wyglądają obecnie praktycznie tak samo jak gdy je kupiłem ,a używane do każdego treningu wiec troche ich było przez ten czas, zadnego sladu by coś sie miało z nimi stać , popruć ,oderwać - także tym , ktorzy mi je wtedy polecali u mnie w blogu (m.in nightingal) szczerze dziekuje Pozostaje przy 1 parze tylko na trening, bo dwie lub wiecej to juz dla mnie przeginka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na Zalando dobra opcja z tymi zwrotami jest, ale niestety wszystkie buty, które do tej pory chciałem mają w chorych cenach.

Reeboki też kurierem miałem zwrot za free, a Jordany oddałem w Nike lokalnie, bo są partnerem Nike.com, więc się rozeszło bez kosztów.

A co do przeginki, to dla mnie kiedyś kupno butów droższych, niż 250zł było przeginką, ale człowiek jednak szybko się przyzwyczaja do nowych hobby

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium