SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091
Dobra dolna część mięśni czworobocznych. Jakie ćwiczenia wykonujesz na tą część pleców? Jak możesz to napisz coś więcej- jakie ćwiczenia, uchwyty, kąty nachylenia

Zmieniony przez - YezYezYo w dniu 2006-11-09 01:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Saib Dobra silka az sentyment mnie lapie jak patrze bo cwiczylem kiedys w podobnej z tym ze temp w zimie przy duzych mrozach spadala do 0 ale sie cwiczylo heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wstałem i jestem już po porannej porcji kreatyn.
Ok. 7:30 wszamię śniadanko i łyknę porcję porannego wspomagania.

YezYezYo: Tylko szrugsy ze sztangielkami przez długi okres czasu. Ręcę lekko ugięte w łokciach, w górnej fazie ruchu przytrzymuję parę sek., po czym spokojnie opuszczam w dół (MAX jak się da, utrzymując zgięcie w łokciach). To, że widać dolną część część kapturów, to jednak imo zasługa niedużego poziomu tłuszczu na plecach, który zapewne zawdzięczam nie tylko poprzedniej redukcji, ale i genetyce (rozkłada się tak, że można zobaczyć całe czworoboczne).

Gugcio: rzeczywiście zaczyna być zimno. Przed treningiem zawsze siedzę w bluzie, ale po solidnej rozgrzewce i paru minutach ćwiczeń jestem spocony i mi gorąco. Ciężaru dużo, dwie ławeczki i możliwość wykonania praktycznie każdego ćwiczenia na wolnym obciążeniu, to dla mnie wystarczające argumenty, żeby nie szukać innej siłki. A dojdzie jescze wyciąg górny, drążek, a za jakiś czas zapewne i gryf łamany.

Dziś odpoczynek. Od 8:00 - 14:10 jestem w szkole. Planowałem 10 min solarki, ale wstrzymam się z tym jakiś czas.

Lecę się zbierać.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Dorzucam fotkę śniadanka.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:03:59

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie chodziło mi o to, że poszerzałbyś po to zeby być szerszy tylko tak mi się wydawało po talii, reszta normalnie widac.
ale jak tak mówisz to ok
powodzenia saibku ;* ja tez ide na solare, idz też

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-09 07:58:04

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
Łapka fajna siłownia fajna I fajny test i spoko testujacy :) zapowiada sie ciekawie :)
powodzenia sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saib nie rób codziennie zdjęcia omletu, po prostu wklejaj to samo zdjęcie , zawsze przecież szamach omlet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Witam:)
Dałoby rade żebyś wrzucił fotki, z okresu kiedyś byłeś dużo bardziej otłuszczony i te fotki sprzed wakacji kiedy zrobiłeś ładną rzeźbę?
Mam też pytanie odnośnie rozgrzewki przed treningiem. Ile czasu Ci zajmuje i jak się rozgrzewasz? Robisz wogóle jakieś rozciąganie? I co z odnową biologiczną?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Jestem bardzo ciekawy efektów tego testu. Sam dwa razy podchodziłem do Thermala i niestety mój organizm bardzo źle reaguje na efkę (jakoś tak dziwnie podenerwowany jestem) i to przy ilości jednego kapsa dziennie Dlatego dałem sobie spokój z efedrynowymi spalaczami, niemniej jednak tak dobrze prowadzony test zawsze dobrze się czyta...

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
w jakim jestes wieku saib??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium