SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenie z samego rana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
Witam!

To moj pierwszy post na tym forum. :)

Mam takie pytanie, bo ostatnio jestem zmuszony cwiczyc z samego rana, poniewarz pozniej poprostu nie mam takiej mozliwosci (wstaje godz. 6:00, cwicze ok. godz. 7:00 ok. 1 godzine... zaraz po cwiczeniu Geiner)
Moja dieta jest na mase, i teraz przez te cwiczenie z rana nie wiem jak mam rozlozyc posilki i co jesc. :(
Czy jesc normalnie to co zawsze na sniadanie ok. 6:15 (mleko, pl. owsiane orzechy, itp.) czy moze cos innego proponujecie.
Nastepny posilek jem ok. 10:00 (nie mam mozliwosci zjesc 45min. po treningu poniewarz jestem w pracy) i teraz co najlepiej jesc? (odrazu powiem ze na kurczaka zbytnio nie mam czasu) czy starcza mi kanapki do nastpenego posilku ktory jest ok. 15:30? (chlep razowy, duzo szynki z indyka, salata, banan, sok jablkowy). Do tej 15:30 po tych kanapkach glodny sie nie czuje, tylko ze nie wiem czy tak jest dobrze czy nie? czy cos zmienic czy moze tak byc?
Aha... cwiczyc o godz. 7:00 jestem zmuszony przez cale wakacje, potem juz sie wszystko ulozy normalnie.

Pozdrawiam i z gory thx za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Trudno, musisz jakos to przebolec. Zjedz normalny posilek przed jakies platki, ser bialy, orzechy, rodzynki. Ze soba mozesz brac w pojemniku jedzenie.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-06-26 11:10:55

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mozesz takze kupic odzywki zeby zastepowały posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i po treningu wzioł bym carbo a w pojemniczek jedzonko i po jakims czasie dopiero

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
No wlasnie nieche zabardzo carbo, bo moje dzienne zapotrzebowanie na weglowodany jest i tak srednio 20-30% wiekrze niz powinienem miec. (chyba ze to nie robi wiekrzej roznicy) :)
Chodzilo mi glownie o to czy moga byc takie posilki, czy sa troche za slabe i cos nie cos lepiej byloby w nich zmienic.
W pojemniku wlasnie nie zabardzo moge co nie co wziac ze soba, bo w czasie pracy naprawde nie mialbym jak tego zjesc, a na sniadanie o 10:00 to naprawde mi nie wypada :) yh no taka praca, juz na sam widok jak wybredzam jakimis z specjalami z firmowej restauracyjki dziwnie sie na mnie co niektorzy patrza :P wiec jezeli uznajecie ze moge cwiczyc po miedzy takimi posilkami, (ewentualnie jakies poprawki mile widziane) to jakos przez te 2 miechy damy rade :)

THX.

PS. od nie dawna jestem na tym forum, ale musze powiedziec ze jest naprawde dobre.
do tej pory sporo przeczytalem i wiele rzeczy mi sie naprawde przydalo :)
Wiec tylko tak dalej.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - WRC7707 w dniu 2005-06-26 20:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
cwicz tak jak nie masz wyboru , jak masz zapotrzebowanie na wegle spelnione to kup odzywke bialkowa i np o tej 10.00 pij ja razem z kanapka, do odzywki mozesz wlac oliwy z oliwek i bedziesz miec pełny posiłek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg inaczej...

Następny temat

uht, pasteryzacja?

WHEY premium