SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwicze juz rok a efektow praktycznie nie ma :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 554
Witam. Mam 17 lat, 175 cm i 65 kg i ćwiczę już rok na własnej siłowni w domu(mam wszystkie najważniejsze przyrządy+atlas). Mój plan to: Poniedziałek: klatka, wtorek: przerwa, środa: plecy + biceps, czwartek: klatka, piątek: przerwa, sobota: triceps + barki, niedziela: biceps. Na początku ważyłem 60 kg, a teraz 65 kg ; wyciskałem 59kg a teraz 64kg(po roku ciężkich ćwiczeń!!!). Jestem sfrustrowany i powoli odechciewa mi się ćwiczyć po tych marnych wynikach. Odżywiam się normalnie, staram się jeść dużo białek(jogurty, sery, ryż, makaron, pierś z kurczaka itp.), przez pewien czas jadłem białko TREC i tak czy inaczej stałem w miejscu. Proszę o pomoc.....:( co mogę zrobić żeby w końcu zauważyć efekty i zacząć rosnąć.

Pozdrawiam
Binho

>>>I to jest kolektyw<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
masz podobnie jak i ja... tez od zeszlego roku poszlo mi na sztandze tylko 5 kg i mam minimalną progresje masową

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ale na bialka z ryzu i makaronu to bbym az tak nie liczyl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
umiesz liczyc licz na siebie

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no raczej srednie to zrodla bialek

plan treningowy tez raczej do bani - gdzie sa nogi bo nie widze?
udaj sie do dzialu trening po plan, a tutaj poczytaj o diecie na mase.

pzdr.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Vlad, ten drugi to Twoj mlodszy brat czy co, ze tak ciagle za Toba lazi

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie brat, ale skoro nie ma jeszcze bana.. to chyba go lubie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
myslisz ze zasluzyl?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
vlad zato daje ci soga

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
opisz dokladniej diete i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Moja rada - Ułóż diete, której ściśle przestrzegaj, a poza tym spróbuj HST(Dział - Alternatywna Droga).

meserszmit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase*

Następny temat

Dieta do poprawy i oceny

WHEY premium