SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cutler vs. Anthony

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Błąd, Anthony jest na liście startowej NY Pro, ale w takim razie nie ma wcale formy, jaką powinien mieć na dwa tygodnie przed konkursem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
a to poprzednie to komentarz do czegoś, czego nie wysłałem...Chciałem napisać, że niski bf jak na offseason, ale teraz to już nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10541
Anthony - dla mnie ma zdecydowanie ładniejsza sylwetke. Chodz widac ze np przy klacie odstaje od Cutlera

Pathe Mathos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
No wiadomo, talię Melvin ma rewelacyjną, a to robi sylwetkę, ale to genetyka, nie do przeskoczenia. Cutler ma szerokie biodra i niczym tego nie zmieni. Ale podoba mi się, że nie ma brzucha wypchanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Cutler ma lepszą formę i widać to po porówaniu ich klat.Ale ogólnie wolę Anthonego.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Cutler duży kloc, na tyle duży żeby mu nikt na Olympii nie zagroził no chyba że Ronnie.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Foteczki spoko Widac ze Culter sie duzo lepiej prezentuje niz Anthony, ktory i tak jest prze ogromny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ci ktorzy piszą ze jay miazdzy melvina niech wezma pod uwage ze cutler wyszedł 'na pompie' w bronzerze na scene.
anthony jakby sie rogrzał i podpompował i naładował glikogen oraz odwodnił(tak jak to zrobił przygotowany do wystepu jay) nie byłoby tak duzej roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
mi sie wydaje, czy Melvin ma strasznie ryj spuchniety...

widzialem jego foty, ktore byly na forum jak w majtkach stal to masakrycznie wygladal z ta talia, a tutaj taki zalany jakis...

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przeciez wyszedł z marszu, w spodniach
a cutler wykonał szereg "zabiegów" ulepszajacych wyglad

to ze jest'zalany" na twarzy to dlatego ze sie nie odwodnił. nie przygotowywał sie do tych porównan z mistrzem jayem :) dlatego traktujmy je z przymrużeniem oka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, Zory 2007

Następny temat

Zmarł Antoni Brzozowski

WHEY premium