SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatyna + OLIMP DEXTRO JUICE Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
Witam. Zakupiłem kreatynę olimp 1250 170 (wiem ze to mało odkupie narzazie brak floty) Dieta jest oraz uzupełniacz do diety białko.
Moje pytanie jest takie:
Czy gdy do kreatyny będę stosował OLIMP DEXTRO JUICE to bedzie duża różnica w działaniu kreatyny?
Czytalem sporo na ten temat w paru artykułach pisano ze nawet o 40% poprawi sie wchłanianie. W jednym natomiast pisalo ze kreatyna sama sie dobrze wchlania i dextro nie wplywa dobrze na ogranizm.
Jak to w koncu jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nie bedzie roznicy czy bedziesz stosowal DJ czy nie, a jesli juz to nawet jej nie odczujesz - wiec nie warto jesli nie masz kasy

odpowiedzialem juz wyzej

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jakbys polaczył węgle z bialkiem to juz można by pomysleć nad takim czyms.
jednakże czy dextro- bo duże dawki raczej nie sa zdecydwanie zalecane- bedzie dobra to wątpie.
myslę, że musiałbys brać conajmniej 80g. węgl. i 20g. biąlka- a więc typowy gainer.

ja osobiście widzę pewną różnicę gdy biore/a raczej brałem bo juz teraz z tego zrezygnowałem/ samo mono- popijając np. wodą a mixem odzywki i monohydratu kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
rozbierzności wpływu dextro na krede wynikają z tego że te założenia po prostu wraz z upływem czasu i nowymi badaniami uległy zmianie,obecnie nie stosuje sie tym podobnych dodatków.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie pozwolono mi edytować

aha... teraz doczytałem- jesli nie masz kasy to faktycznie nie ma co dyskutowac inaczej niz teoretycznie- bierz więc tą kreatynę i próbuj wykorzystac jak najlepiej cykl dawkując ja samą- tzn. bez tego typu dodatkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie pozwolono mi edytować nie wiedziałem że zamierzasz bym sie nie wpirdzielałhehehe.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nic nie szkodzi

tak mi sie napisało

...w sumie zawsze zachęcam do probowania róznych połaczeń, albo ich braku -nawet w tak wydawałoby sie prostych sprawach.


pozdr. także!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"czucie" kreatyny

Następny temat

Suple dla biegacza. SOGI

WHEY premium