SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Magna Power czy Kre-alkalyn 2500

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1783
Witam. Chciałbym sięgnąć opinii ekspertów:D Co jest lepsze do stosowania Kre-alkalyn 2500 Olimp czy może creatine magna power?
Jeśli chodzi o ten drugi suplement to nie widziałem za dużo opini:/
Oczywiście możecie zaproponować coś innego tylko nie chce przesadzać z ceną, żeby była mniej więcej taka jak tych supli. Pozdro i czekam na porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Jak już z tych dwóch to zdecydowanie magna
Kre-alkalyn zupełnie nie udany suplement.
A najlepiej jakbys kupił zwykłe mono efekty po wszytskim będą podobne(poza tym monohydrat tanszy).
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1783
Czyli mówisz że taka creatine mega kaps będzie najlepsza?:D No nie mowie cena kusząca, ale czy ten kre-alkalyn to nie trochę zdrowszy na wątrobę itp? Może to dla niektórych głupie pytanie ale takie pogłoski tez słyszałem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...na wątrobę, czy akiekolwiek inne organy to one- juz z zasady- powinny[i napewno są] zdrowe

magna wg. mnie lepsza, jest tu także ten plus, że oprócz kreatyny jest dośc znaczna ilość magnezu, b. potrzebnego minerału w organiźmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1783
a jak się stosuje tą creatine magna power, ile tabsów dziennie? a i czy codziennie tyle samo czy w dni nie treningowe zmniejszamy dawkę-powiedzmy przez pół. Z tego co gdzieś przeczytałem to 6 tabsów dziennie.Jak w DNT tyle samo to lipa bo opakowanie starczy na 3 tygodnie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mysle, że conajmniej sześć dziennie, ja jestem zwolennikiem raczej takich samych dawek w każdy dzień, od biedy może to jednak byc 6 w treningowe[2x3 kaps] i 4 w nietr.[2x2].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1783
dzięki za rade. Fajnie znalazłem promocje 120+60 tabsów gratis. Jak zakupie i skończę to na pewno się wypowiem w dziale opinie o suplach bo tam mało tego jest:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GainBolic 6000 po treningu +kreta i Bcaa

Następny temat

Kłopocik z Vextrago

WHEY premium