SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine CM3 Trec dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
Witam. Mam pytanie w sprawie dawkowania CM3 1250 Treca, bo wydaje mi sie, ze trec przesadzil z sugerowanym dawkowaniem.
Mam 17 lat ,wzrost 178, waga 76.

Jakie dawkowanie mi polecacie?

xdx

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
tak przesadzil,prawda napisali zeby dawkowac 12kaps dziennie co daje 15g kreatyny
daj 8 kaps dziennie w dt i 4 w dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8423
DT: 4 kaps rano na czczo i 4 kaps po treningu
DNT: 4 kaps rano na czczo

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Tak na dobrą sprawę to dawkowanie podane przez producenta nie jest przesadzone, bo część kapsułek jest napełniona do pełna a część tylko w połowie Przynajmniej tak jest w przypadku TCM Olimpu i AAKG Treca. Nie wiem czy producent celowo robi takie wałki czy maszyna, która robi te kapsułki jest taka niedokładna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
moze trafiles na takie partie, bo ja nie zauwazylem takich kapsow u siebie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Różne partie miałem, jeszcze stare TCM pakowane w pojemnikach 300 caps., blistry z białymi kapsułkami i blistry z żółtymi kapsułkami. Zresztą to samo tyczy się chociażby witamin multiple Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
to juz musisz zapytac w dziale nutrifarma.
ale to, ze kapsy nie sa pelne do kona to normalka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST Niesponsorowany: Powoli do Celu by Silny Bicu - pods.str.17!

Następny temat

Nitrobolon

WHEY premium