SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine 1000 Olimp + Mass Up Activlab

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 265
Witam, z góry przepraszam jeżeli coś źle zrobiłem bo jestem tu nowy na forum.
Mam 18 lat, 178cm wzrostu, trenuję już rok, teraz staram się budować masę mięśniową.
W dni treningowe biore 5 kapsułek kreatyny naczczo i po treningu 5 kapsułek.
Co do gainera biore go w szkole na długiej przerwie, drugą porcje gdy czuje że posiłek jaki zjadłem był nieobfity, i na noc (każda porcja po 30g.)
I teraz moje pytanie:
Czy mogę mieszać gainera z mlekiem 3,2% bo tylko takie mam w domu (rodzice takie kupują) przy kreatynie, czy jednak powinienem mieszać gainera z wodą? Może pytanie się powtarza lecz wszędzie widnieją różne odpowiedzi, proszę o pomoc wolę się doradzić Was niż mieszać w ciemno bez efektów. (chciałbym zauważyć że w tym gainerze jest już kreatyna w składzie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
możesz mieszać
jednak na Twoim miejsca ja mieszałbym z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 265
Na początku mieszałem właśnie z wodą lecz nie smakowało mi to zabardzo i pomyślałem że jak nie ma różnicy w działaniu to będę pił z mlekiem. A dlaczego z wodą byś mieszał na moim miejscu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz - szybkie pytanie

Następny temat

CM3 + ?

Wiecej