SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Covid lub nna infekcja - czy obniżyć dawkę testa ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11560
Siemanko, lecę jakiś rok na enanie/cypio 120-150mg week, rozbite na dwa strzały w poniedziałek i czwartek + HCG. HCG leci praktycznie od początku, w różnych kombinacjach, aktualnie 2500iu e3d co miesiąc.

W zeszłym tygodniu dopadł mnie covid/inna infekcja. Objawy takie same jak covid, test wynik negatywny. Lekarz mówi, że to pewnie covid a wynik przekłamany, bo organizm już coś tam zwalczył sam i teraz walczy ze skutkami, a na test poszedłem po kilku dniach.
Zapobiegawczo dostałem też antybiotyk Macromax, gdyby to była jednak infekcja bakteryjna w następstwie po infekcji wirusowej, bo cały czas wypluwam żółto-zieloną flegmę i mam mocny kaszel.

Moje pytanie jest następujące, dalej brać testa w dawkach 120-150mg week czy zmniejszyć? Tydzień już nie trenuję i przez następny tydzień lub dwa tygodnie jakiekolwiek treningi odpadają, jestem za słaby żeby ćwiczyć, praktycznie leże w łóżku lub jedynie kręcę się po domu.

1. WIEK: 26
2. WAGA: 70
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: regularnie od 2-3 lat, wcześniej nieregularnie
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tylko ten TRT/HTZ cały czas
8. TRENING: fbw 2-3 razy w tygodniu, treningi krav maga, aktualnie nie trenuje przez chorobę
9. CEL CYKLU: TRT/HTZ z uwagi na niski poziom naturalnego testa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cały czas ten sam cykl
11. POZIOM BF%: 14-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: raczej dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: delikatne zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:

Przed TRT/HTZ jako natural
-klata: 90
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94317 Napisanych postów 364257 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668566
ja bym został na tej dawce bo to jednak dawka pod htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
dokładnie jak lodzianin
jakby była gruba bomba to można kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Dawka odpowiednia. Uważaj tylko z tym antybiotykiem jeśli to covid. Ja rok temu w ten sposób wylądowałem w szpitalu. Miałem covid dodatni. Po 4 dniach lekarz przepisał antybiotyk w obawie ze wywiąże się infekcja bakteryjna. Po 3 dniach byłem już w szpitalu. W szpitalu w trybie natychmiastowym odstawka antybiotyku, jako że to 100% infekcja wirusowa i antybiotyk tylko wyjałowił i osłabił organizm. Także jak widać to nie taki prosty temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11560
TRTforte
Dawka odpowiednia. Uważaj tylko z tym antybiotykiem jeśli to covid. Ja rok temu w ten sposób wylądowałem w szpitalu. Miałem covid dodatni. Po 4 dniach lekarz przepisał antybiotyk w obawie ze wywiąże się infekcja bakteryjna. Po 3 dniach byłem już w szpitalu. W szpitalu w trybie natychmiastowym odstawka antybiotyku, jako że to 100% infekcja wirusowa i antybiotyk tylko wyjałowił i osłabił organizm. Także jak widać to nie taki prosty temat


Dzięki. Masz rację, lekarz sam nie wiedział za bardzo co począć. Gdyby to był 100% covid u mnie to nie dałby antybiotyku jak to powiedział, ale mój negatywny test wszystko namieszał. Z drugiej strony można podejrzewać mocną grypę i zapalenie płuc, okropny kaszel i wypluwanie flegmy i tutaj profilaktycznie dał antybiotyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Dlatego napisałem że to wbrew pozorom trudny temat. Ja po tomografie i rtg w szpitalu miałem też stwierdzone obustronne zapalenie płuc plus zator, ale jak już wspomniałem wirus był potwierdzony i lekarz prowadzący wyraźnie dał do zrozumienia ze antybiotyk był w moim przypadku dużym błędem i prawdopodobne dużo namieszał.
Zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Halo+??

Następny temat

Testosteron Cypionat - 1 cykl?

WHEY premium