SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Covid dzisiaj - jak u Was?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Dajcie spokój A czy była taka g****burza i sraczka w majtkach, jak szalała grypa i z tego co pamiętam po 70 tysięcy przypadków w 2017 roku chorowało dziennie? Nie bo wzmianka może była raz, dwa w telewizji i nikt tyn nie żył i nie nagłaśnia codziennie Ile jest przypadków zachorowań A ile jest przypadków zarażenia się i każdy żył normalnie jeden od drugiego zasmarkany zarażał się lub nie i wszyscy żyli i byli zadowoleni. Podobnie ze szczepieniami. Czy ktoś kogoś pytał czy się szczepi na grypę? Teraz możesz mieć komplet wszystkich szczepień od dziecka, aż po tężec i sezonowe grypska, a wystarczy że nie masz tej jedynej słusznej i już jesteś szurem i antyszczepionkowcem

Świat stanął na ch**u ale to nie znaczy że wszyscy mamy wariować. Tutaj tak jak wspomniał krzykacz postępować trzeba jak przy wszelkiego rodzaju infekcjach górnych dróg oddechowych.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2021-11-29 08:01:26
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43519
Tomq - Fajnie że opisałeś swoje odczucia, lęki i obawy że przedstawiles swoją opinię nt. aspektów społecznych pandemii. Dobrze, choć samo zjawisko nie jest pozytywne,ze racjonalizujesz zjawisko coronawirusa, tym samym nie narzucasz na siebie presji obciążeń informacyjnych nt. zjawiska. W kwestiach treningu opieral bym się na twoim zdaniu ale w kwestiach wirusa zdecydowanie wybieram otoczenie medyczne. To co piszesz to zwykły hejt, umniejszanie i lekceważenie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Jaki hejt? gdzie tutaj masz hejt? Czy nazwałem kogoś obraźliwie?
Obecnie ilość płaczu w internecie i osób, które nie zgadzają się z odmiennym zdaniem nazywając po prostu dyskusyjnego oponenta hejterem po prostu jest śmieszne. Brak racjonalnych argumentów sprawia że po prostu zaczynamy swojego przeciwnika dyskusyjnego nazywać właśnie hejterem. Ale cieszę się, że ekonomista, który w życiu nie miał styczności z medycyną w rozumieniu stricte akademickim, jest wyznacznikiem dla ciebie sposobu radzenia sobie z pandemią
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Podejście co do szczepienia mam całkowicie neutralne, Uważam że jest to dobrowolny wybór każdego z nas i nikt nie ma prawa oceniać mnie czy Ciebie, że zdecydowałeś się na przyjęcie szczepionki. Podobnie tyczy się kwestia szeroko przepychane, jako temat zastępczy, aborcji czy mało tego niedługo tak zwanego rejestru ciąz. Sam również nigdzie nie napisałem, czy szczepionkę przyjąłem czy też nie i uważamy, że jest to całkowicie moja autonomiczna decyzja. Oczywiście choroba jest, istnieje, ale to jak jest wykorzystywana propagadnowo to kazdy z nas widzi.

Więc skoro główny ekonomista kraju ma prawo decydować o tym jak ma wyglądać kreowanie służbie zdrowia w naszym kraju to myślę że tym bardziej ja po kierunku który co nieco z medycyną ma wspólnego mam prawo również do swojego zdania
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43519
Widzę że slowo hejt było dla ciebie bardzo niestosowne i zadziałało jak płachta na byka. Spokojnie, mogłem to zakończyć na samym umniejszaniu i lekceważeniu, bo uważam że tak właśnie się odniosłeś do obecnej sytuacji. Pozwolilem sobie wyrazić własne zdanie, skomentować twoją opinię, wyrazić władny pogląd na sytuację na podstawie moich subiektywnych odczuć i przez wybór mojej grupy odniesienia, która ukształtowała mój punkt widzenia. I nie mam pojęcia dlaczego twierdzisz że jakiś ekonomista jest moim wyznacznikiem czegoś tam.
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Wiesz skoro wyraziłem swoją opinię to nie będę próbował w jakikolwiek sposób na nowo wynaleźć tutaj koła i również masz prawo do swojej opinii i na tym polega po prostu szacunek dla drugiej osoby, nigdzie nie napisałem nic odnośnie obrażenia drugiej osoby, tak że po prostu za brak argumentów uznałeś to że nazwiesz mnie hejterem piszesz plachta na byka, za którą sam się chowasz.
Również mam styczność ze środowiskiem medycznym ponieważ również mam dostęp do oddziału rehabilitacji w szpitalu i zdania lekarzy wszelkich specjalizacji są mocno podzielone, tylko nikt publicznie o tym nie mówi. Dlatego podkreślę raz jeszcze każdy z nas ma swój rozum i prawo decydować o swoim zdrowiu i życiu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co roku ludzie chorowali na jakąś anginę grypęz zapalenie płuc, oskrzela, jakieś inne infekcje dróg oddechowych, mi zawsze mówiła jak gardło mnie bolało, gorączka itp że to grypopochodne coś jest. a teraz ile osób choruje na te choroby ?

Wszędzie ten srovid. Niektórzy to na maksa świrują.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43519
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na antybiotyku

Następny temat

Płytkie wdechy,stres,szybkie meczenie sie

WHEY premium