SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na wakacje?!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wiek 16
Waga cos kolo 60
Wzrost >170
Cel do osiągnięcia Masa, siła
Staż moze z 2 miesiace

Wraz z poczatkiem wakacji skoncze swoj pierwszy trening ACT. A na wakacje chcialbym wykonywac jakis skrocony trening, ktory zajmowalby jak najmniej czasu.

Przysiadow z obciazeniem, tzn. ze sztanga raczej nie moge robic bo nie mam stojaka na pod sztange. Nie mam drazka.
Sprzet jakim dysponuje to lawka pozioma, sztanga, sztangielki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Dzieki chwds. Ale chyba najpierw kupie drazek bo jest tanszy, a na wakacje albo po pomysle nad stojakami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
ja tez nie mam stojaków i co?
Zarzucam sobie na barki, albo prosze kolege by pomogł, ot co.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Z kolega tez jest problem bo sam cwicze, ale moge sprobowac zarzucic na barki. A co z treningiem?


Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-05-22 23:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
ile bierzesz w serii na przysiad?
Co do treningu, to poczytaj o FBW w tematach powieszonych :)

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
niestety jak chcesz większy cięzar na przysiad to juz cięzko zarzucic :(
ja cwicze przysiady 40kg i mi się juz ciezko zarzuca :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
nie wiem, nie probowalem, robilem przysiady bulgarskie. No czytalem ale mi chodi o taki jak nabardziej skrocony. A nie wiem jak polaczyc.
tak: A - mc/wl/zolnierskie. B -przysiad/wioslo i .. ? I co dalej? W ktoryms z tematow znalazlem taki trening ale w nim byly dipsy, ktorych nie zrobie bo nie dam rady




Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-05-23 09:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to wyciskanie francuskie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nie, zamiast dipsy ma być inne ćwiczenie na klatkę, np. wyciskanie na skosie. Nie bawimy się w tricepsy, bicepsy itp.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
A jesli nie mam lawki skosnej?


Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-05-23 09:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
To zmodyfikuj plan:

A.
Przysiady
Wyciskanie na płaskiej
Wiosłowanie

B.
MC
Podciąganie na drązku
Wyciskanie żołnierskie

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Heh.. drazka nawet nie mam jak zamontowac. Ale dzieki, moze do wakacji cos wykombinuje. Ale jesli nie to molgby byc taki trening?
1. Przysiady ze sztangą
2. Martwy ciąg
3.Wyciskanie na płaskiej
4.Wiosłowanie sztangą
5.Wyciskanie żołnierskie
A serie i powtorzenia robic tak, ze wszedzie 3 serie po 8-12 powtorzen?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naszej Obli życzmy 100 lat, zdrowia i doskonałej formy :-)

Następny temat

Trening FBW-prośba o porady

WHEY premium