SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na temat Deca-Durabolinu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Lifter powiem tylko ze bardzo nielogicznie piszesz. Podejrzewam ze badania byly robione na reprezentatywnj grupie mezczyzna a nie tylko na "najsilniejszych" osobnikach. A jeszcze by brakowalo zeby badania robili na kulturystach i trojboistach ktorzy od koksow maja juz zdrowie zrypane. Wtedy wyniki bylyby szokujace. Pomysl zanim cos napiszesz.

A poza tym to nie pisz ze masz kogos za nic bo nikt Ci tu nie ubliza i nasza rola jest dyskusja a nie wzajemne obrazanie. Jak juz pisalem w innym artykule jestes osoba ktorej czesto brakuje logicznych argumentow i zamiast nich obrazasz a normalnie pewnie bys juz przylozyl. Tak wiec badz grzeczny a jak Ci sie nie podoba jak ktos cos madrego napisze to sie nie udzielaj albo rob to z KULTURĄ!

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Boofi ty grubasie
Bede bronil moich ******l tak dlugo jak dlugo bede zyl(na koksach)
Odpisze ci dluzszy post jak wroce z kina.
co do mojej ortografi to faktycznie od kiedy 90% rzeczy ktore pisze, pisze po angielsku i polska ortografia jakos u mnie zubozala.
A o lekarzach (nie wszystkich) nie mam dobrego zdania ze wzgledu na przymykanie oczy , bagatelizowanie i straszenie.
Wez przyklad Eda, ktory potrafi zachowac trzezwosc i nie straszy zawalami i tragiczna smiercia po tabletce mety a wrecz przeciwnie probuje sluzyc rada,wyiazuje sie ze swojej przysiegi nie?
Jesli chodzi o laikow ktorych cytuje, to chcial bym abys mogl sie do nich zaliczac, byl bym wtedy pelen szacunku do ciebie.
Spadam bede za 3 godziny.
Lifter
Let the force be with you....fatboy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Ty chyba lifter nie czytasz dokladnie. Przejrzyj wypowiedzi Ed'a i zastanow sie jaki ma stosunek do SAA.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej - nie każdy lekarz po szkole medycznej jest takim omnibusem. Ostatnio miałem takie jaja z paroma lekarzami, że głowa mała. Takie herezje, które głosili wołały tylko o pomste do nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Webadi widze ze sam nie rozumiesz, a zarzucasz to komus innemu.
Czytam dokladnie i w przeciwienstwie do ciebie, potrafie to co przeczytalem zinterpretowac jak sie nalezy.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Lifter ciesze sie ze wydaje Ci sie ze rozumiesz. Niestety chyba nie masz racji wiec jeszcza raz proponuje poczytac. Na Twoja niekorzysc powiem Ci ze z rok temu troche z Ed'em korespondowalem i wiem jakie jest jego zdanie. Ale coz... Ty jak zwykle wiesz lepiej.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe poszukajcie w archiwum a znajdziecie pare ciekawych opinii Ed'a. Czasami troche sprzecznych, ale cóż.. każdy sie rozwija i zmienia poglądy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
lifter
nie chodzi przeciez jak napisales o 1 tabletke metki (ale o co najmniej po 100 w cyklu razy 4 w roku - tak mysle moge sie mylic na przyklad)!!!!
- prosba - ustosunkuj sie (daj odpowiedz) do kazdego zdania mojej wypowiedzi (tej wczesniejszej )KAZDEGO
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s
prywatne pytanie - kim jestes z zawodu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Boofi nie chce mi sie odpisywac bo o wiekszosci z tych rzeczy juz pisalem.
Zawod dopiero zdobede ,tak jak ty, kiedy zostane licencjonowanym dietetykiem ze specjalnoscia w zywieniu sportowym (London Uni)
Webadi mi nie chodzi o poglady Eda i to co napisales jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze nie kumasz o co chodzi.
Boofi to ze tu wyczynowcow mozna szukac jak igly w stogu siana to ja wiem, ale to o czym ja pisze jest jak by proba ustanowienia pewnego standartu.
jesli ktos sie zdecydowal na koksowanie to w wielu przypadkach nie odciagniesz go od tego.
A zachecanie kogos aby podczas cyklu zasiegnal opini lekarza czy poprosil o zrobienie profilu krwi jest chyba jak najbardziej ok , w Londyie czy w polsce mozna to zrobic bez problemu.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jeszcze raz prosze - na wszystko od gory do dolu wlasne stanowisko !!!!
chyba ze sie boisz?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na temat OMNADRENU

Następny temat

Deca-Durabolin + Test. Prologatum

WHEY premium