SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na spowolnienie przemiany materii...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 837 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9300
Witam, doradzcie jakie 'mixtury' wplywaja na spowolnienie przemiany materii. Slyszalem ze oliwa z oliwek i niedawno obilo mi sie o uszy - miod + jakies ziola.

Dzieki!

Nie strać swojej werwy dopóki nie nadejdzie czas aby ją stracić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
tluszcz tak, miod - nie wydaje mi sie, o ziolach nic nie wiem

generalnie jedzenie rzadziej spowalnia przemiane materii

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
wegle o wysokim ig z tłuszczem sosy i w niektórych przypadkach błonnik tylko celuloza a nie pektyny

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Oj zaq zaq :) Widze ze wszystkiego chcesz sprobowac, co by jakies 1kg zlapac ;)

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4189
mniejsza ilość posiłków, po pierwsze. Po drugie uważać na zbyt duże spożycie witamin z grupy B, gdyż przyspieszają przemiane materii. Przy zwiększonym spożyciu tłuszczy dodałbym lecytynę i biotyne(witamina H), pomoga kontrolować ten tłuszcz by nie się nie odkładał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile tluszczy???

Następny temat

czy soja jest dobrym źrudłem białka??

Wiecej