SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na sile oprocz kreatyny??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
Co na sile jesli jestem po cyklu kreatynowym jakies aminokwasy, tribulus?? Co polecacie na sile??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
na siłe bardzo dobre jest bcaa w ilości 1-1.5g na 10kg masy ciała
powinny pomóc tez no-boostery dobrze na nie działał bodyoctane odczucia siłowe jak na mono powiedzmy.
możesz pokombinować z buzerami teścia tribulus i ZMA to najprostsze rozwiazanie, mozesz zerknac też na produkty typu ATTITUDE, Jungle Warfare, Novedex, TEST A BOOST jeśli masz kase i ponad 21 lat.
Spróbować możesz tez z kofeiną, powinna pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
j.w BCAA ale bez porządnego treningu siłowego na nic się nie zda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
bcaa to tylko aminy ,wiec nie wiem co ma wspolnego z budową siły
tutaj główną rzeczą , na ktorej sie musisz skupic to odpowiedni trening, bcaa pomogą w regeneracji, przez co mozesz czuć się świeższy na treningach , co na pewno pomoze

a po cyklu kreatynowym polecam, czystego no-boostera (bez kreatyny) np. chocby samo a-akg (np.nytric z efx, no-x3 z universala itd) lub mieszanka na podniesienie poziomu wlasnego testosteronu (o ile masz wiecej niz 22-23 lata, bo jak jestes mlodszy to jakiejs duzej roznicy nie zauwazysz) np. polaczenie tribulusa i zma
produktow jest wiele dobrych wiec na pewno cos wybierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
z noboosretów proponuje jeszcze hemo-no i Nitric Oxide ze wzgledu na kozystna cene (65 i 69zł)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
stawiam na no-boostery. po aminkach miałem przyrost siły raz w życiu i to znaczny ale wtedy moja dieta była do bani i może jak dowaliłem aminokwasów to coś sie ruszyło natomiast jak mam dobra diete to aminki nie robią na mnie żadnego wrażenia, już od dawna ich nie biore i nie polecam. Wole odżywke białkową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no sam ne wiem..... :P

Następny temat

L-GLUTAMINE EXTREME

WHEY premium