SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na hamowanie apetytu PLS!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
w detonate nie ma metaamfetaminy jest cos co przypomina jej lancuch genetyczny ale to wystarczylo do zbanowania; wal w siebie duze dawki kofeiny przez 3 lata i po polowie tego czasu bedziesz na stole operacyjnym. anubis84 dobrze prawi, wszystko zalezy od dawek, niektorzy nie maja mozgu i wlasnie przed nimi trzeba banowac niektore specyfiki; zreszta nie ma co prawic moralow, tyle opinii ile ludzi; geranium to tez zlo a znika z polek jak swieze buleczki

Zmieniony przez - duckland w dniu 2014-01-06 15:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1349 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105747
kiedyś zamówiłem coś takiego - Lida Daidaihua, tak mi zatrzymało apetyt że na siłę w siebie wciskałem. Ale wciskałem zdrowo to co na zbilansowanej i poszło sporo kg. Zamawiałem z chinskiej stronki 10 opakowań i przesyłka była free a opakowanie wyszło 40zł można czasem na portalach znaleźć ale wariaci chcą zarobić i biorą po 80-90zł za opakowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jak mozesz to kopsnij mi gdzie moge to kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1349 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105747
poszukaj w google. co jakis czas wedruje to na alledrogo ale aktualnie nie ma. ja zamawialem z oficjalnej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Dasiu2
" alkohol papierosy marihuana "zdrowa zywnosc" emisja spalin " porownujesz do metamfetaminy ??;D nie mozesz byc normalny..
Tak sie sklada ze ogladalem dokument o tej substancji i ludzie po 3 latach dobrej wyzerki wygladaja jak zombiaki :D

Smacznego zatem

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2014-01-06 14:03:21

Albo po prostu nie dozywaja bo mete mozna szybko przedawkowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl - ocena syplementów i odżywek

Następny temat

Suplementacja kreatyna przy wrzodach żołądka.

WHEY premium